14:44 09.08.2017

В Одесі 25-27 серпня вперше в Україні відбудеться фестиваль ідей з майстер-класами, дискусіями і джазовим концертом

Київ. 9 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Вперше в Україні відбудеться фестиваль ідей "Майбутнє спільнот" (25-27 серпня), в якому візьмуть понад 1000 учасників і сто спікерів.

"Запрошую всіх до Одеси 25-27 серпня на фестиваль ідей "Майбутнє спільнот", що відбудеться на шести локаціях у центрі міста", - повідомив програмний директор Impact Hub Odessa, голова організаційного комітету фестивалю Олександр Славський на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс- Україна" у середу.

Він розповів, що у фестивалі візьмуть участь 100-120 спікерів з України та з-за кордону - бізнесмени, громадські активісти, артисти, художники, науковці. "Заплановано понад 50 цікавих заходів і очікується, що фестиваль відвідають понад 1000 осіб. Заходи фестивалю відбудуться в форматах лекцій, майстер-класів, тренінгів, бесід, панельних дискусій, стендової та демопрезентацій", - поінформував О.Славський.

За його словами, буде дуже цікава лекція про історію і актуальний стан балету, яку прочитає солістка Національної опери. У планах фестивалю також концерт українського джазмена Олексія Когана. "Буде концерт Олексія Когана, він розповість про історію джазу. Ми слухатимемо джаз! Цей концерт нам допоміг зробити "Коктебель Джаз Фест", - додав О.Славський.

Представник оргкомітету фестивалю Денис Полтавець зазначив, що цей захід "принципово мультидисциплінарний", обговорюватимуть та презентують "ідеї різних секторів нашого життя".

Він наголосив, що фестиваль надасть можливість людям з різних сфер діяльності обговорити глобальні та соціальні питання, інноваційні ідеї.

За словами Д.Полтавця, тематичні напрями фестивалю ідей - технології, міський простір, економіка майбутнього, освіта, мистецтво і медіа, здоров'я і краса.

Він зазначив, що на фестивалі можна за короткий час ознайомитися з безліччю різних ідей, думок, пропозицій, проектів, відчути реакцію на них аудиторії.

"Це відкритий форум для тих, хто хоче змін, хто хоче зробити життя кращим, хто хоче в своєму місті, районі, селі застосувати якісь інноваційні форми роботи в тій чи іншій сфері", - зазначив Д.Полтавець.

Він нагадав, що такі фестивалі успішно проводяться в США і вважаються одними з серйозних подій інтелектуального життя країни. "Мета фестивалю в Одесі - започаткувати традицію спілкування лідерів бізнесу, вчених, художників, музикантів, громадських діячів з усієї України для генерації і впровадження ідей", - сказав Д.Полтавець.

Як наголошується в прес-релізі, розданому на прес-конференції, вперше фестиваль ідей відбувся у 2005 році в Колорадо (США).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Києві 28 жовтня відбудеться акція з вимогою декриміналізації зберігання конопель для особистого споживання в малих дозах

Лише 2% українських науковців задоволені рівнем фінансування - опитування

Законопроект про заборону вилучення інформаційних систем може бути внесений до ВР наступного тижня - нардеп

Більше ніж дві треті українців хотіли б, щоб їхні діти та онуки навчалися за кордоном

Більшість українців вважають, що "безвіз" з ЄС призведе до відтоку робочої сили з країни

Найбільше українці хочуть працювати в Німеччині, Польщі, США та Канаді - опитування

35% українців хотіли б назавжди виїхати з країни - соцопитування

Найбільше українці хочуть працювати в Німеччині, Польщі, США та Канаді - опитування

Спрощення візового режиму для медтуристів може збільшити їх потік до України на 10% - експерт

Правозахисники виступають за відкликання з Ради законопроектів про обов'язкову публічну звітність для громадських об'єднань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА