14:29 01.12.2017

Експерти критикують парламент за низьку ефективність роботи

Київ. 1 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко наголошує на низькій ефективності нинішнього складу Верховної Ради.

"Я з 1989 року у Верховній Раді: як радник, але не як депутат. Нинішній склад парламенту - один із найслабших, і це суміш ринку політичних фокусників і демагогів зі схроном Партії регіонів", - сказав В.Небоженко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

"Нині ВР - це місце консервування найжорстокіших і цинічних людей, які не встигли втекти, або яких Кремль відправив сюди. Це також біржа корупційних послуг: народний депутат, приходячи на роботу, може вирішити певну проблему", - додав він, наголосивши, що "це погано, тому що, власне, парламентської діяльності фактично мало".

"Хоч би що вони казали про ухвалені законопроекти, від соціології ми також отримуємо дуже погані оцінки діяльності цього складу. Але, з іншого боку, країна може хитнутися в бік парламентської республіки, тому що нинішній глава держави дискредитував інститут президентства", - вважає В.Небоженко.

У свою чергу експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко нагадав, що найближчого пленарного тижня народні депутати можуть розглянути в другому читанні законопроект про відновлення суверенітету на окупованих територіях.

"Наступного тижня заплановано спробу прийняти у другому читанні закон про окуповані території. В принципі, якщо всі пропозиції "Самопомочі" та "Батьківщини" буде враховано, то це може стати кроком на шляху завершення війни політико-дипломатичним шляхом", - наголосив він.

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зазначив, що країна вже давно переживає політичну кризу.

"Це можна було вирішити шляхом перевиборів Верховної Ради, але цим шляхом не пішли. Але проблема в тому, що метастази політичної кризи починають вражати вже державні органи. Щотижня є скандали або заяви, які посилюють конституційну неспроможність", - сказав політолог.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

В Україні учасники фармринку занепокоєні непрозорістю формування Нацпереліку ліків

Члени "Національних дружин" не використовують зброю і не підтримують нікого з політиків - командир

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА