14:29 01.12.2017

Експерти критикують парламент за низьку ефективність роботи

Київ. 1 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко наголошує на низькій ефективності нинішнього складу Верховної Ради.

"Я з 1989 року у Верховній Раді: як радник, але не як депутат. Нинішній склад парламенту - один із найслабших, і це суміш ринку політичних фокусників і демагогів зі схроном Партії регіонів", - сказав В.Небоженко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

"Нині ВР - це місце консервування найжорстокіших і цинічних людей, які не встигли втекти, або яких Кремль відправив сюди. Це також біржа корупційних послуг: народний депутат, приходячи на роботу, може вирішити певну проблему", - додав він, наголосивши, що "це погано, тому що, власне, парламентської діяльності фактично мало".

"Хоч би що вони казали про ухвалені законопроекти, від соціології ми також отримуємо дуже погані оцінки діяльності цього складу. Але, з іншого боку, країна може хитнутися в бік парламентської республіки, тому що нинішній глава держави дискредитував інститут президентства", - вважає В.Небоженко.

У свою чергу експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко нагадав, що найближчого пленарного тижня народні депутати можуть розглянути в другому читанні законопроект про відновлення суверенітету на окупованих територіях.

"Наступного тижня заплановано спробу прийняти у другому читанні закон про окуповані території. В принципі, якщо всі пропозиції "Самопомочі" та "Батьківщини" буде враховано, то це може стати кроком на шляху завершення війни політико-дипломатичним шляхом", - наголосив він.

У свою чергу директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зазначив, що країна вже давно переживає політичну кризу.

"Це можна було вирішити шляхом перевиборів Верховної Ради, але цим шляхом не пішли. Але проблема в тому, що метастази політичної кризи починають вражати вже державні органи. Щотижня є скандали або заяви, які посилюють конституційну неспроможність", - сказав політолог.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Поштові оператори просять президента ветувати запровадження обмежень на посилки

Громадські організації та депутати просять українську діаспору допомогти у створенні Вищого антикорупційного суду

Hyundai Corp. і деякі українські банки постраждали від шахрайської схеми, збитки оцінюються приблизно в $30 млн

Рада скасувала дотації сільгоспвиробникам, виділивши 4 млрд грн на підтримку тваринництва

Особиста участь українських бізнесменів у протидії корупції здатна критично вплинути на ситуацію в цій сфері – "TI Україна"

СММ ОБСЄ готова до діалогу з усіма, зокрема з членами т.зв. "ЛНР" - Хуг

Творці ДБР відійшли від первинної ідеї створення органу з боротьби з елітною корупцією - політолог

Профспілкові активісти закликають ФПУ розповісти, чому скоротилася кількість санаторіїв і баз відпочинку

Газодобувачі розраховують на ухвалення ВР у грудні законопроекту про дерегуляцію дозвільних процедур

Насіров юридично залишається главою ДФС, переконані його адвокати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА