13:54 21.12.2017

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Київ. 21 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українці здебільшого підтримують політико-дипломатичний шлях вирішення конфлікту на Донбасі, свідчать дані проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" опитування, презентовані в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна".

"Про відокремлення територій окупованого Донбасу від України говорять 8% українців, про повернення територій Донбасу силою зброї, тобто, про наступ для перемоги, говорять 11%, про надання цим територіям автономного статусу, але щоб території залишалися в складі України, говорять 13% . Про припинення військових дій і заморожування конфлікту для вирішення його в майбутньому, головне, щоб перестали стріляти, кажуть 17%", - розповів керівник "Рейтингу" Олексій Антипович, представляючи результати соцдослідження.

За його словами, про повернення Донбасу силою зброї здебільшого говорять респонденти західної частини України і центру, тоді як надання автономії регіону більше підтримують мешканці південної і східної України.

Водночас, наголосив О.Антипович, боротися за повернення окремих районів Донбасу політико-дипломатичним шляхом, тобто, шляхом переговорів, налаштовані 43% респондентів. "Тобто, українець не хоче війни, українець хоче домовленостей і виходу з цієї війни шляхом переговорів", - резюмував керівник "Рейтингу"

Соціологічне дослідження проводилося 22-30 листопада 2017 року. Було опитано 2000 респондентів - жителів України, віком від 18 років і старше шляхом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження - не більше 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Пацієнти просять внести ліки від глаукоми до програми "Доступні ліки"

Пацієнти вимагають від МОЗ України нормативних роз'яснень щодо закупівлі ліків за кошти місцевих бюджетів

Дострокові вибори до ВР можуть відбутися восени, припускають політологи

РФ здійснила серію транскордонних атак на українські населені пункти, що може розглядатися як міжнародний збройний конфлікт - дослідження

Три четверті українців виступають проти скасування мораторію на продаж сільгоспземель - опитування

Кожен п'ятий опитаний українець підтримує надання ОРДЛО федеративного статусу в складі України - соцгрупа "Рейтинг"

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Тимошенко з нинішнім рейтингом виграла б другий тур у Порошенка - соцопитування

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА