13:54 21.12.2017

Українці схильні вважати, що конфлікт на Донбасі слід вирішувати політико-дипломатичним шляхом - опитування

Київ. 21 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Українці здебільшого підтримують політико-дипломатичний шлях вирішення конфлікту на Донбасі, свідчать дані проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" опитування, презентовані в четвер в агентстві "Інтерфакс-Україна".

"Про відокремлення територій окупованого Донбасу від України говорять 8% українців, про повернення територій Донбасу силою зброї, тобто, про наступ для перемоги, говорять 11%, про надання цим територіям автономного статусу, але щоб території залишалися в складі України, говорять 13% . Про припинення військових дій і заморожування конфлікту для вирішення його в майбутньому, головне, щоб перестали стріляти, кажуть 17%", - розповів керівник "Рейтингу" Олексій Антипович, представляючи результати соцдослідження.

За його словами, про повернення Донбасу силою зброї здебільшого говорять респонденти західної частини України і центру, тоді як надання автономії регіону більше підтримують мешканці південної і східної України.

Водночас, наголосив О.Антипович, боротися за повернення окремих районів Донбасу політико-дипломатичним шляхом, тобто, шляхом переговорів, налаштовані 43% респондентів. "Тобто, українець не хоче війни, українець хоче домовленостей і виходу з цієї війни шляхом переговорів", - резюмував керівник "Рейтингу"

Соціологічне дослідження проводилося 22-30 листопада 2017 року. Було опитано 2000 респондентів - жителів України, віком від 18 років і старше шляхом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження - не більше 2,2%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Бізнесмен Долинський подасть позов до ЄСПЛ на компенсацію Україною $1 млн збитків за втрату контролю над Житомирською кондфабрикою

Українська альпіністка Яловчак підкорила пік Вінсон в Антарктиді - завершальну вершину своєї програми

Видавці журналу "Бізнес" мають намір зробити його колективним медіа, залучити 100 бізнесменів у співвласники

Збитки сільгоспвиробника "Аграріан 2016" внаслідок арешту врожаю становлять близько 20 млн грн

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Більше половини українців не підтримують надання російській мові статусу державної - опитування

Кожен другий українець проти візового режиму з Росією - опитування

Тимошенко, Порошенко і Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Сім партій долають 5% бар'єр на виборах до ВР, зокрема політсили Рабиновича і Гриценка - опитування

Аграрії готуються до мітингу в Києві 21 грудня проти зміни системи держпідтримки і скасування "експортного ПДВ" для олійних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА