11:58 22.01.2018

2017 рік в областях України став роком гучних корупційних скандалів - КВУ

Київ. 22 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Минулий рік був роком серйозних корупційних скандалів у регіонах, зазначають експерти.

"У нас є підстави говорити про те, що 2017 рік був роком гучних корупційних скандалів у регіонах... У нашому звіті наголошується, що в 16 областях з 24 були гучні корупційні скандали... І це реальні кримінальні провадження (ми говоримо про кримінальні провадження, а не про судові рішення)", - сказав генеральний директор Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок, представляючи "Дослідження діяльності голів обласних державних адміністрацій за 2017 рік".

Він нагадав, що в 4 областях - Кіровоградській, Одеській, Волинській та Дніпропетровській - були затримані за корупцію голови районних державних адміністрацій.

За словами директора КВУ, в двох областях були відкриті справи проти керівників комунальних підприємств (аеропорти "Миколаїв" і "Черкаси").

"Найбільш масштабна картина, на думку наших експертів, була на Полтавщині, де затримані начальник Управління інфраструктури ОДА, начальник поліції міста Лубни, начальник служби внутрішньої безпеки обласного управління та десятки дрібних чиновників служб та управлінь обласних державних адміністрацій", - сказав О.Кошель.

На його думку, ці факти свідчать про те, що, незважаючи ні на що, "в регіонах триває робота, принаймні частково, із зменшення масштабів корупції".

Під час дослідження 213 експертів з 24 областей України дали відповіді на запитання анкети, в якій пропонувалося оцінити діяльність голів облдержадміністрацій за 13 напрямами та поставити підсумкову оцінку від 0 до 10. У дослідженні не оцінювалася діяльність голови Київської міської державної адміністрації через подвійний статус посади: Віталій Кличко одночасно є і представником виконавчої влади, і обраним міським головою Києва.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дострокові вибори до ВР можуть відбутися восени, припускають політологи

РФ здійснила серію транскордонних атак на українські населені пункти, що може розглядатися як міжнародний збройний конфлікт - дослідження

Три четверті українців виступають проти скасування мораторію на продаж сільгоспземель - опитування

Кожен п'ятий опитаний українець підтримує надання ОРДЛО федеративного статусу в складі України - соцгрупа "Рейтинг"

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Тимошенко з нинішнім рейтингом виграла б другий тур у Порошенка - соцопитування

Понад 60% опитаних громадян України - за єдину державну українську мову

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА