14:55 24.01.2018

Маломуж пропонує переговори з врегулювання ситуації на Донбасі з широким колом міжнародних партнерів

Київ. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Голова Народних зборів України, екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж вважає, що Мінські угоди щодо врегулювання ситуації на сході України зайшли у безвихідь, а нова модель переговорів за участю країн G20 зможе створити умови для врегулювання ситуації на Донбасі та повернення окупованого Криму.

"Була запропонована модель Мінських угод, вона дійсно свого часу виконувала функцію припинення активної фази бойових дій, але на сьогодні ми бачимо, що ця модель зазнає змін, тому перебуває практично в тупиковому варіанті... В процесі переговорів із нашими колегами і з заходу, і зі сходу, зокрема країн "двадцятки", ми вийдемо на врегулювання ситуації на сході і змусимо вийти Росію зі сходу, а пізніше й повернути Крим", - сказав М.Маломуж на прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" в середу в Києві.

За його словами, Мінські угоди і новий закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях" - "це локальні документи, які не вирішують проблеми, вони або консервують, або констатують факти - не дають механізмів вирішення проблем".

За його словами, за належних змін владних структур через рік можна буде вийти на "нову модель миру і звільнити всі території Донецька та Луганська мирним шляхом".

"Формулюючи новий порядок денний і, відповідно, зміни і в суспільстві, і владних структур ми виходимо на нову модель врегулювання разом із потужними міжнародними гравцями - це наші американські та європейські колеги, і СНД, і китайці, японці, але в цій ситуації ми використовуємо і потужний вплив на Росію. Ми не виключаємо такий формат. Хто це зробить? Ми беремося за це. Я особисто буду цю роботу вести", - додав М.Маломуж.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівництво Мінкультури за грудень 2017 року отримало більше надбавок і премій, ніж керівництво інших міністерств - дослідження

Орендарі приміщень в історичній частині Одеси заявляють про їх силове виселення правоохоронцями

Процедуру отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, необхідно спростити - правозахисники

В Україні від конфлікту на сході країни страждають не тільки жінки та діти, а й пенсіонери - УВКБ ООН

В Україні учасники фармринку занепокоєні непрозорістю формування Нацпереліку ліків

Члени "Національних дружин" не використовують зброю і не підтримують нікого з політиків - командир

Україна і Порошенко у 2018 році зазнаватимуть тиску з боку Заходу і РФ - думка

Політологи неоднозначні в думці щодо балотування Порошенка на другий президентський термін

Політологи вважають, що в 2018 році загострення ситуації на Донбасі не буде

Притулок для тварин у Пирогові зазнає атак невідомих, поліцію просять вжити заходів - зоозахисниця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА