11:51 12.01.2017

Без тепла та гарячої води можуть залишитись тисячі мешканців Київщини

На сьогодні НАК "Нафтогаз України" не виділив обсяги природного газу для 4 теплопостачальних підприємств Київської області. Згідно Кодексу газотранспортної системи в такій ситуації "Київоблгаз" зобов’язаний припинити розподіл газу на дані підприємства. Відтак без тепла та гарячої води можуть залишитись 4 населених пункти Київської області – смт Коцюбинське, смт Бородянка, міста Тетіїв та Переяслав-Хмельницький.

ПАТ "Київоблгаз" вимушено припинити розподіл газу для чотирьох підприємств, які виробляють теплову енергію для потреб населення та бюджетних установ Київської області, а саме для ТОВ "УКРОПТ "Мастер-Енерго", КП КОР "Бородянкатепловодопостачання", КП КОР "Переяслав-Хмельницьктепломережа" та КП КОР "Тетіївтепломережа". Зазначені компанії мають договір на постачання природного газу з "НАК "Нафтогаз України", який щомісячно надає ПАТ "Київоблгаз" номінацію на певний обсяг газу для цих підприємств. Однак постачальник - НАК "Нафтогаз України" - не підтвердив планові обсяги природного газу на грудень 2016 року та січень 2017 року. Згідно Кодексу газотранспортної системи споживання природного газу за відсутності підтвердженої номінації (підтвердженого обсягу природного газу) є несанкціонованим відбором природного газу. В такому випадку ПАТ "Київоблгаз" зобов’язаний припинити розподіл газу на зазначені підприємства, про що неодноразово було повідомлено керівників цих підприємств листами та на спільних нарадах в місцевих органах самоврядування. Проте поки що не вжито жодних заходів щодо вирішення цього питання.

ПАТ "Київоблгаз" - компанія, що займається транспортуванням (розподілом) природного газу в Київській області. Посідає перше місце в країні серед газорозподільних підприємств за кількістю споживачів (біля 900 тисяч) та за протяжністю обслуговуваних газопроводів (понад 45 тис. км). Рівень газифікації Київської області – біля 96 %.

В ПАТ "Київоблгаз" працює біля 4 тис. співробітників.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

8 років порталу "Сирітству - ні!": Понад 8800 дітей знайшли свої родини

Звернення засновника Духовного Центру "Відродження", пастора Володимира Мунтяна

Музика, що об’єднала континенти. Програма JazzUA та Астор П'яццола у всеукраїнському турі. Прем’єра

Діючий тариф не дає можливості ПАТ "Миколаївгаз" покращувати якість послуг

Сучасний ЦОК "Волиньгазу": швидке обслуговування для більшої кількості клієнтів

Конгрес НАМ: розвиток регіональних ринків аудіовізуальних послуг, стан регулювання телерадіомовлення, перспективи розвитку ринків регіональної реклами

Gebr. Heinemann і "БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ" відкрили третій магазин Duty Free в аеропорту "Київ" (Жуляни)

Тариф на розподіл газу не дозволяє волинянам одержувати якісні послуги - ПАТ "Волиньгаз"

"Моршинська" отримала нагороду "Вибір року"

ПАТ "Марфін банк": акціонери інвестують у розвиток

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА