16:10 15.03.2017

K.Fund запускає інформаційний ресурс про підприємництво, освіту та книги

Місія проекту - відкривати нові можливості в галузях освіти та підприємництва в Україні та за кордоном.

Київ, 15 березня 2017 року. - Фонд Василя Хмельницького K.Fund запускає ресурс K.Fund Media, який буде знайомити читачів зі світовим досвідом у сфері менеджменту та освіти, актуальними дослідженнями та відкриттями, історіями успіху компаній та їхніх лідерів, а також надавати матеріали для самоосвіти, кейс-стаді та огляди книжок.

Директором K.Fund Media став ініціатор проекту Дмитро Звєрєв, віце-президент K.Fund. Редакцію очолила Дар'я Кутецька, яка раніше керувала спеціалізованим виданням ABCnews.

"Проекти K.Fund працюють на створення нових можливостей для цілеспрямованих, оптимістично та конструктивно налаштованих людей. Наша аудиторія - всі, хто хоче своєю працею й талантом змінити на краще своє життя та простір навколо. Читаючи K.Fund Media, ви заощадите свій час та зможете досягнути поставлених цілей швидше", - зазначив директор K.Fund Media Дмитро Звєрєв.

"Задача K.Fund Media - дати поживу для розуму, показати різні варіанти розв’язання життєвих та робочих проблем. Ми будемо писати про тенденції, ідеї, відкриття та людей, в яких є чого навчитися", - прокоментувала цілі проекту головний редактор K.Fund Media Дар'я Кутецька.

Цінності K.Fund Media - відповідальність за своє життя та вчинки, орієнтованість на конструктивне розв'язання проблем, праця та постійний розвиток, баланс між роботою та сім'єю, здоровий спосіб життя.

Від сьогодні K.Fund Media можна читати українською та російською мовою за адресою kfund-media.com.

K.Fund заснований у 2015 році українським підприємцем Василем Хмельницьким для підтримки проектів у галузі економіки та освіти. Місія K.Fund - давати ключі для розвитку й реалізації, забезпечувати можливості для отримання нових знань і навичок, сприяти відкриттям і допомагати вийти на новий рівень.

Серед ініціатив, які підтримує Фонд Василя Хмельницького K.Fund, - Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), сучасна модель регіонального розвитку "Біла Церква - 2025"; Центр розвитку технологічних компаній TCDC; унікальна освітня IT-фабрика UNIT Factory; проекти громадської організації "Освіторія": сучасна загальноосвітня школа "Новопечерська школа" в Києві та онлайн-платформа iLearn для учнів із дитячих будинків та малозабезпечених сімей; перший в Україні міжкорпоративний IT-університет BIONIC University; видавничий проект "Бібліотека Хмельницького"; Lean Institute Ukraine.

Директор K.Fund Media - Дмитро Звєрєв, віце-президент K.Fund. 20 років працює в сферах журналістики, громадських комунікацій та маркетингу. Освіта: Східноукраїнський державний університет (1997, економіст), Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (2008, магістр журналістики), МІМ Київ (2013, PMD "Маркетинг").

Головний редактор K.Fund Media - Дар’я Кутецька. На різних посадах у журналістиці працює близько 20 років. Співпрацювала з провідними діловими виданнями країни. Закінчила факультет журналістики Харківського національного університету ім. Каразіна. Переможець та лауреат кількох спеціалізованих конкурсів, у тому числі PRESSзвание.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

8 років порталу "Сирітству - ні!": Понад 8800 дітей знайшли свої родини

Звернення засновника Духовного Центру "Відродження", пастора Володимира Мунтяна

Музика, що об’єднала континенти. Програма JazzUA та Астор П'яццола у всеукраїнському турі. Прем’єра

Діючий тариф не дає можливості ПАТ "Миколаївгаз" покращувати якість послуг

Сучасний ЦОК "Волиньгазу": швидке обслуговування для більшої кількості клієнтів

Конгрес НАМ: розвиток регіональних ринків аудіовізуальних послуг, стан регулювання телерадіомовлення, перспективи розвитку ринків регіональної реклами

Gebr. Heinemann і "БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ" відкрили третій магазин Duty Free в аеропорту "Київ" (Жуляни)

Тариф на розподіл газу не дозволяє волинянам одержувати якісні послуги - ПАТ "Волиньгаз"

"Моршинська" отримала нагороду "Вибір року"

ПАТ "Марфін банк": акціонери інвестують у розвиток

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА