15:30 17.03.2017

ТПП України допоможе українським підприємствам відкрити нові ринки в Туреччині

Торгово-промислова палата України націлена допомогти українським бізнесменам суттєво збільшити товарообіг із Туреччиною вже найближчими роками. Про це президент Палати Геннадій Чижиков заявив під час Українсько-турецького бізнес-форуму, який пройшов у рамках офіційного візиту української делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом до Турецької Республіки.

"Український експорт до Туреччини за останні 3 роки знизився майже на 70%. Такий рівень торговельно-економічних відносин нас не може задовольняти. Україна намагається розширити асортимент свого експорту до Туреччини за рахунок збільшення продажу товарів з високою доданою вартістю. Для цього нам потрібно здійснити реструктуризацію української промисловості, розширити виробництво більш високотехнологічної та інноваційної продукції, створити сучасні конкурентоспроможні виробництва в Україні. ТПП намагається якомога ширше залучити до цього процесу малі та середні підприємства. Ми запрошуємо турецький бізнес взяти участь в цьому процесі, оскільки турецькі бізнесмени мають значний досвід розвитку малого та середнього бізнесу та успішного виходу на ринки ЄС. Досвід Туреччини у досягненні прогресу в розвитку економіки останніми десятиріччями може бути дуже корисним для українських підприємців", - сказав у своєму виступі президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Туреччина входить до числа країн, співробітництво з якими на рівні Палат розвивається найбільш динамічно. Уже більше 25 років успішно працює Українсько-турецька ділова рада, створена на базі Угоди про співробітництво між ТПП України та Зовнішньоекономічною комісією Туреччини (DEIK). Рада надає практичну допомогу бізнесменам у пошуку партнерів в галузі торгівлі, виробничої кооперації, залученні інвестицій, забезпечує інформаційне обслуговування стосовно законодавства, що регулює зовнішню торгівлю в обох країнах та зміни до нього, розповсюджує комерційні пропозиції підприємств та фірм, проводить бізнес-форуми, конференції та щорічні засідання за участю українських та турецьких підприємств.

Туреччина традиційно є одним з найважливіших торговельних партнерів України, одним з головних ринків для наших експортних товарів, вікном до ринків інших країн Близького Сходу та Африки. Україна і Туреччина мають потужний потенціал і можливості для співпраці, починаючи від надр і завершуючи космічними технологіями, можуть ефективно розвивати співробітництво у сферах енергетики, агропромислового комплексу, машинобудування, літакобудування. Перспективним проектом може стати й створення в Україні, за прикладом Туреччини технопарку, який розкриє весь потенціал української науки і технологій.

На 2017 рік на порядку денному України та Туреччини стоять три важливі завдання: підписання Угоди про вільну торгівлю, оновленої Угоди про взаємне сприяння та захист інвестицій та Угоди про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на дохід і майно. Крім того, керівництво країн ставить за мету збільшити обсяг товарообороту України та Туреччини до 20 млрд доларів порівняно з більше 3 млрд доларів у 2016 році.

Прес-служба ТПП України,

press@ucci.org.ua;

279 18 99.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експерти продовжують наголошувати на необхідності реформи законодавства про всеукраїнський референдум

Чинний тариф не дає можливості ПАТ "Криворіжгаз" підвищувати якість послуг

Посол Білорусі Ігор Сокол: білорусько-українське співробітництво розвивається динамічно

"Київоблгаз" нагадує: в холодну пору року підвищується ризик отруєння чадним газом

Американська компанія стала єдиним приватним постачальником українського державного підприємства "Укртрансгаз"

Держава віддає українських трудових мігрантів на поталу шахраям

Аварійна служба ПАТ "Львівгаз" відреагувала на 23 тисячі звернень споживачів від початку року

В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24

Хто найкраще продає активи збанкрутілих банків?

5 грудня відбувся ІІ Міжнародний форум корпоративних директорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА