09:31 21.04.2017

Ведучий "Руйнівників міфів" Джеймі Гайнеман обере найкращий інженерний стартап 22 квітня у Дніпрі

Відео прес-конференції https://www.youtube.com/watch?v=5gR_4wRQMJE

Американський інженер та відомий "руйнівник міфів" Джеймі Гайнеман вперше відвідає Україну. Гайнеман долучиться до журі конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge.

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Конкурс, названий на честь видатного українського вченого Володимира Вернадського, дає можливість талановитим інженерам та винахідникам презентувати свої розробки та позмагатися за грант у 2 мільйони гривень. За 3 роки існування Vernadsky Challenge у конкурсі взяли участь 576 проектів, а стартапи-переможці сумарно отримали 3 мільйони гривень у якості грантового фінансування. Географія учасників не обмежена Україною. Щонайменше 10% проектів представляють інші країни світу, у тому числі Сполучені Штати, Ізраїль, Білорусь, Вірменію, Азербайджан, Казахстан, Індію та інші.

2017 року аплікаційні заявки на Vernadsky Challenge подали 230 проектів. 10 кращих команд за версією експертного комітету конкурсу, до якого входять 45 науковців-представників провідних університетів України та 20 керівників компаній-членів Асоціації “Ноосфера”, візьмуть участь у фіналі конкурсу. Фіналісти презентуватимуть свої проекти перед журі на чолі з фундаторами конкурсу – засновником Noosphere Ventures Максом Поляковим та директором Google Україна Дмитром Шоломко.

Разом з іншими членами журі, серед яких співзасновник Асоціації “Ноосфера” та голова організаційного комітету Vernadsky Challenge Михайло Рябоконь, керівник Національного центру управління та випробування космічних засобів Володимир Присяжний, співзасновник конструкторського бюро ARTKB Алекс Нестеренко, керівник напрямку “Інновації та Підприємництво” Американської ради з міжнародної освіти Едріан Ерлінгер, науковець-фізик і популярний блогер Антон Сененко, Джеймі Гайнеман оцінюватиме інжинірингову інноваційність проектів та їхній комерційний потенціал. Величезний інженерний досвід Джеймі, отриманий за роки праці у сфері спецефектів та 15 сезонів тестування міфів дозволить дати професійну експертизу кожному з проектів та обрати гідного переможця.

З нагоди фіналу Vernadsky Challenge 21 квітня об 11:00 відбудеться прес-конференція у конференс-холі Інтерфакс-Україна у Київі за адресою: вул. Рейтарська, 8/5а. У прес-конференції візьмуть участь: Джеймі Гайнеману і Михайло Рябоконь. Пряма трансляція буде доступна на офіційному Youtube каналі Інтерфакс-Україна.

Фінал конкурсу відбудеться 22 квітня у Дніпрі у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова за адресою: пр. Гагаріна, 26. У програмі заходу передбачена Q&A сесія з експертами конкурсу та автограф сесія з Джеймі Гайнеманом. Початок о 10:00. Вхід вільний за попередньою реєстрацією на сайті: http://vernadskychallenge.com/

Попередня акредитація журналістів на фінал обов'язкова. Отримати акредитацію можна написавши запит у довільній формі на адресу pr@vernadskychallenge.com

Для додаткової інформації

Прес-секретар ГО Асоціація “Ноосфера”

Тетяна Снопко

+38 (068) 111 14 14

tsn@noosphere.com

Vernadsky Challenge | vernadskychallenge.com

Vernadsky Challenge – це конкурс інженерних стартапів, що допомагає втілювати інноваційні проекти у життя. Vernadsky Challenge — відкритий конкурс. Стати учасником може кожен охочий, хто має інноваційну ідею та бажання втілити її у життя. За головну винагороду можуть змагатися як інженери-ентузіасти, так і цілі команди розробників.

Заявки на участь у Vernadsky Challenge приймаються за такими напрямками: космічні технології, альтернативна енергетика, медичне устаткування, робототехніка, АПК та ВПК, нові матеріали металургії та електроніки, системи обробки великих масивів даних, геологорозвідка та ефективне природокористування, системи управління транспортом і навігацією.

Джеймі Гайнеман | m5industries.com

Джеймі Гайнеман (James Franklin Hyneman) — американський фахівець зі спецефектів, екс ведучий телешоу "Руйнівники міфів" (MythBusters), засновник майстерні спецефектів М5 Індастріз (M5 Industries). 15 сезонів "Руйнівників міфів" було здебільшого відзнято саме у павільйонах майстерні М5. Джеймі Гайнеман також відомий завдяки телешоу "Битви роботів" (Robot Wars), де його робот Blendo довгий час залишався непереможним, завдяки унікальним технічним рішенням.

ГО Асоціація “Ноосфера” | noosphereglobal.com

Асоціація “Ноосфера” – це некомерційна громадська організація, створена задля науково-дослідних та освітніх цілей. Місія “Ноосфери” – стимулювати відкриття, використання та поширення наукових знань, а також пожвавити інтерес громади та бізнесу до науки. “Ноосфера” об’єднує науковців, дослідників, підприємців та волонтерів для того, щоб впроваджувати науку та технології у глобальне бізнес середовище.

Noosphere Ventures | noosphereventures.com

Noosphere Ventures – міжнародна компанія з управління активами. Головний офіс компанії знаходиться в Сполучених Штатах у Менло Парк, а представництва – у 17 країнах світу. Noosphere Ventures створила ряд соціальних ініціатив, до яких належать освітницькі заходи, конференції, змагання з технічних видів спорту та інше.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2017 році обсяги споживання газу на Буковині зросли на 0,5 %

Програма панельних дискусій Українського Дому в Давосі: 22 по 26 січня 2018 року

Объемы протранспортированного газа потребителям Николаевской области в 2017 году сократились на 6%

Обсяги протранспортованого газу до споживачів Миколаївській області в 2017 році скоротились на 6%

Споживачі заборгували ПАТ "Вінницягаз" близько 29 мільйонів гривень

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

З початку року ГПУ повернула державі 2,8 тисяч га земель на суму в 63 мільйони

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА