16:37 20.04.2017

У "Вінницягаз" оприлюднили вісім маршрутів, якими до споживачів надходить газ однакової якості

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 січня 2017 року №84, ПАТ "Вінницягаз" розробило та розмістило на офіційному сайті маршрути переміщення газу з однаковими фізико-хімічними показниками.

З їх допомогою споживачі зможуть простежити, якої якості газ надходить від газорозподільних станцій державного оператора газотранспортної системи ПАТ "Укртрансгаз" до населених пунктів Вінницької області. Для цього "Вінницягаз" розробила 60 таких маршрутів з однаковими фізико-хімічними показниками газу, а ПАТ "Укртрансгаз" - 8 маршрутів на території регіону. Окремо, за кожним із них компанія буде оприлюднювати на офіційному сайті середньозважену вищу теплоту згорання газу, яка визначається з допомогою лабораторних досліджень.

"За чинної системі обліку та оплати споживачі, використовуючи однакову кількість кубометрів, отримують від нього різну теплоту згоряння. В середньому різниця може досягати суттєвої різниці. Наприклад, за результатами отриманих протоколів, в 2016 році теплотворна здатність газу в м. Вінниця коливалася від 8100 до 8250 ккал/м.куб. Такі коливання пояснюється тим, що блакитне паливо потрапляє до нас з різних джерел походження, як власного видобутку, з газоконденсатних родовищ, так і імпортного. Тому розрахунок та інформування споживачів про обсяг використаного газу на підставі його енергетичної цінності, для споживачів буде більш об’єктивним", - пояснює головний інженер ПАТ "Вінницягаз" Михайло Дзіміна.

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 січня 2017 року №84, незабаром інформація про середньозважену теплоту згорання газу також з’явиться у платіжних документах та особистих кабінетах споживачів. Разом з нею, споживачі отримають інформацію про своє споживання газу в трьох енергетичних одиницях – кіловат-годинах (кВт*год), гігакалоріях (Гкал) і мегаджоулях (МДж). Такі дані дозволять легко порівняти економічну вигоду від використання ресурсу поряд з іншими видами палива (твердопаливний котел, електроенергія, інше) та економніше споживати сам ресурс.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Американська торговельна палата та INTEGRITES запрошують на захід "Бачення користувачів у ЄС щодо захисту даних у контексті GDPR, шляхи впровадження в Україні"

"Миколаївгаз" планує направити близько 60 млн. гривень на розвиток газорозподільних мереж

"Як вижити у кризовому суспільстві? Психологія творчості: як вийти з безвиході"

ПАТ "Рівнегаз" завершило 2017 рік зі збитком в розмірі 55,3 мільйонів гривень

Сьогодні відділення "ПРОЕКСП" працюють у 17 регіонах України – В.Лещинський

"Україні однозначно треба прийняти рішення про від’єднання від енергосистеми Росії", - Г. Гопко

У 2017 році "Криворіжгаз" приєднав до газових мереж 32 нових об'єктів

Конкурс E-Awards 2018 визначить найкращі українські Інтернет-проекти в e-commerce

Кількість користувачів "Особистого кабінету" на Дніпропетровщині зросла майже на 40%

Бізнес-форум Ягоди 2018ua, експорт або внутрішні ринки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА