13:17 17.05.2017

Перший бізнес-форум української діаспори відбудеться під гаслом "Українці світу – для України"

18-19 травня в ТПП України відбудеться Перший бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України. Датою відкриття форуму організатори, Торгово-промислова палата України та Українська всесвітня координаційна рада, не дарма обрали 18 травня – День вишиванки в Україні.

У заході візьмуть участь представники влади та бізнесу України та діаспори, в тому числі, підприємці та менеджери міжнародних компаній з 13 країн, щоб встановити взаємодію і активно залучати діаспору в економічний розвиток України.

Бізнесмени України та діаспори вперше в історії незалежної України матимуть можливість встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці за напрямами: енергозбереження, інформаційно-консалтинговий, ІТ - технологій, інвестиційно-інноваційний, агрокомплексу, туризму тощо в рамках роботи профільних секції та В2В діалогу. Другий день форуму передбачає окрему конференцію за участю представників ТПП України за кордоном (Німеччина, Італія, Туреччина, Іспанія, Словацька Республіка, Австрія).

Одним з результатів Форуму передбачається створення Робочої групи для співпраці з українцями закордоння, діяльність якої координуватиметься Торгово-промисловою палатою України під патронатом Уряду України.

Програма форуму за посиланням https://ucci.org.ua/uploads/files/590335fe56c39.pdf

Представників ЗМІ просимо акредитуватися до 18:00 17 травня 2017 року за телефоном 584 28 36, або за електронною поштою press@ucci.org.ua. Контактна особа Ольга Єльченко.

Інтерфакс-Україна – медіа-партнер заходу

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА