08:03 18.05.2017

У 2017 році через "Особистий кабінет" показання лічильника передали вже понад 83 тис споживачів Харкова

На сьогоднішній день онлайн сервіс на сайті 104.ua є одним з найбільш популярних способів передачі показань лічильника серед споживачів міста. Так, з початку 2017 року з його допомогою дані приладів обліку передали понад 83 тис клієнтів компанії. Другим за популярністю для передачі показань приладів обліку, йде SMS-повідомлення на короткий номер 7104, яким з початку року скористалося 53 тис споживачів.

Передача показань лічильника - один з найпоширеніших видів звернень клієнтів до компанії. Адже, згідно із законодавством, щоб нарахування за газ проводилося на підставі фактичного споживання, потрібно кожен місяць з 1 по 5 число самостійно передавати показання лічильника. Для цього ПАТ "Харківміськгаз" створило ряд зручних сервісів. Окрім "Особистого кабінету" та смс-повідомлення, клієнти компанії можуть також скористатися голосовою системою IVR за номерами колл-центру або електронною поштою.

"При відсутності показань лічильника, розрахунок спожитого природного газу проводиться на підставі прогнозованих показників за спеціальною методикою, затвердженою Кодексом газорозподільних систем. В результаті, обсяг споживання за таким розрахунком може відрізнятися від фактичного. Тому своєчасна передача показань лічильника вкрай важлива для самого споживача", - роз'яснює начальник управління клієнтського сервісу ПАТ "Харківміськгаз" Рита Чорнобай.

Щоб передавати показання лічильника газу через "Особистий кабінет" споживачеві спочатку потрібно пройти реєстрацію і створити на сайті 104.ua свій аккаунт. Для цього йому потрібно знати номер особового рахунку і суми останнього платежу. Перевагою даного сервісу є те, що споживач може здійснювати безпосередній контроль свого особового рахунку та можливість перерахування оплати за газ онлайн.

Крім цього, споживачі можуть передати показання лічильника, без використання мережі Інтернет, відіславши SMS-повідомлення з мобільного телефону на номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку (10 цифр) і через пробіл показання лічильника (до 5 цифр) у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - 5 цифр показання лічильника. Після відправлення SMS Ви отримаєте відповідь: "Ваші свідчення прийняті та оброблені. Дякуємо". Також для передачі показань девствуют ще два сервісу - телефони Контакт-центру 057-766-51-04 і 067-010-71-04, де свідчення можна передати самостійно за допомогою IVR-системи (голосового меню), ввівши номер особового рахунку і дані лічильника і можливість відправити їх по електронній пошті contact@khgor.104.ua.

ПАТ "Харківміськгаз" - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова. Протяжність розподільчих, ввідних, внутрішніх газопроводів і газопроводів-вводів складає понад 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярда кубічних метрів. ПАТ "Харківміськгаз" забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодінь та понад 3,5 тис. промислових підприємств, організацій, установ. Найбільшими промисловими споживачами ПАТ "Харківміськгаз" є ПАТ "Харківський плитковий завод", ДП "Завод ім. В. А. Малишева", ДП Харківський машинобудівний завод "ФЕД", Харківська кондитерська фабрика. В компанії працює близько 2000 чоловік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2017 році "Запоріжгаз" приєднав до системи газопостачання близько 200 об'єктів

Заява групи ICU: ICU вимагає спростування недостовірної інформації про свою діяльність від Сергія Лещенка та телеканалу "1+1"

Національний податковий форум "Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ"

Одеса чекає гостей на найбільший в Україні фестиваль класичної музики

Zakupivli24 підтримає найкращих IT-фахівців країни в боротьбі за майбутнє публічних закупівель на Data Science Hackathon

Завдяки Ощадбанку жителі Мар’їнки знову користуються банківськими послугами

Через багатомільйонні борги місцеви тепловиків буде обмежено постачання газу на котельні Івано-Франківська

За рік Ін Тайм "виріс" на 100 відділень і збільшив кількість доставок до дверей на 40%

Фонд Янковського і Держкіно провели бізнес-ланч на 68-му Берлінському кінофестивалі

Минулоріч "Закарпатгаз" приєднав до систем газопостачання 327 об’єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА