18:16 10.08.2017

Керівництво Управління кіберполіції Донеччини відзначило ефективність спільних заходів із фахівцями Центральної філії УДЦР

В Україні посилюється боротьба з незаконним використанням радіочастотного ресурсу держави. З цією метою проводяться спільні заходи фахівців УДЦР із представниками Департаменту державного нагляду НКРЗІ та територіальних органів Національної поліції України з виявлення порушень користування радіочастотним ресурсом та незаконно діючих пристроїв (НДП).

Днями фахівцями Запорізького відділу Центральної філії УДЦР разом із співробітниками Служби безпеки України, співробітниками Національної поліції та представниками НКРЗІ, були проведені спільні оперативні заходи, під час яких припинено роботу 19 незаконно діючих радіоелектронних засобів з доступу до мережі Інтернет. На правопорушників складено 10 протоколів для притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Також фахівцями Центральної філії УДЦР успішно було проведено спільні заходи з представниками Управління кіберполіції Національної поліції України в Донецькій області.

Як зазначила у коментарі прес-службі УДЦР начальник Центральної філії Валентина Весна, на території підпорядкованій філії, що охоплює п’ять областей України, – Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Донецьку та Черкаську зареєстровано 74 156 радіоелектронних засобів, з них 49 553 РЕЗ підлягають технічному радіоконтролю.

"Спеціалісти обласних відділів Центральної філії УДЦР щоденно здійснюють контроль, щодо законності використання радіочастотного ресурсу держави. Зокрема, у першому півріччі ними виявлено 642 порушення користування РЧР, з яких вже усунуто 604, з них найбільше порушень припадає на радіотехнологію широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет)", – розповіла Валентина Весна.

Коментуючи роботу підрозділів РЧМ обласних відділів Центральної філії Валентина Весна зазначила, що кількість усунутих незаконно діючих пристроїв напряму залежить від результативності нашої співпраці з правоохоронними органами.

"Спільні оперативні заходи дозволяють здійснювати жорсткий контроль за використанням РЧР держави та припиняти роботу власників тих РЕЗ, які працюють з порушенням Закону України "Про радіочастотний ресурс України", – наголосила начальник Центральної філії УДЦР.

Ефективність спільних дій з фахівцями УДЦР відзначають і представники правоохоронних органів. Днями на ім’я Генерального директора Українського державного центру радіочастот Володимира Корсуна надійшов лист від керівництва Донецького управління кіберполіції, де висловлена подяка керівникам та фахівцям Центральної філії та Донецького обласного відділу за професіоналізм і практичну допомогу з виявлення та попередження злочинності.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

8 років порталу "Сирітству - ні!": Понад 8800 дітей знайшли свої родини

Звернення засновника Духовного Центру "Відродження", пастора Володимира Мунтяна

Музика, що об’єднала континенти. Програма JazzUA та Астор П'яццола у всеукраїнському турі. Прем’єра

Діючий тариф не дає можливості ПАТ "Миколаївгаз" покращувати якість послуг

Сучасний ЦОК "Волиньгазу": швидке обслуговування для більшої кількості клієнтів

Конгрес НАМ: розвиток регіональних ринків аудіовізуальних послуг, стан регулювання телерадіомовлення, перспективи розвитку ринків регіональної реклами

Gebr. Heinemann і "БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ" відкрили третій магазин Duty Free в аеропорту "Київ" (Жуляни)

Тариф на розподіл газу не дозволяє волинянам одержувати якісні послуги - ПАТ "Волиньгаз"

"Моршинська" отримала нагороду "Вибір року"

ПАТ "Марфін банк": акціонери інвестують у розвиток

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА