18:25 13.09.2017

Вся Україна вперше відсвяткує День подяки з Ніком Вуйчичем!

В Україні вперше День подяки святкується так масштабно. 17-го вересня відбудеться захід, який стане величезним кроком до об'єднання нашої країни! На це свято в Україну знову прилетить Нік Вуйчич - людина без рук і без ніг, яка своїм життям надихає весь світ!

На Хрещатику в цей день збереться 500 000 людей і ще сотні тисяч зможуть побачити пряму трансляцію завдяки телеканалу «Надiя». Весь день будуть працювати різноманітні зони відпочинку і розваг, так що захід буде цікавим навіть сім'ям з маленькими дітьми. Ввечері будуть виступати спікери та кращі музиканти з різних міст України. А в 19:30 українці почують надихаючий виступ Ніка Вуйчича!

Нік виступає як мотиваційний спікер близько 250 разів у рік по всьому світу! Він говорить людям про те, як його шлях віри змінив його життя. Нік пише книги, які моментально стають бестселерами, і мотивує мільйони людей своєю силою духу та щирою радістю. Він ділиться своєю історією і власним прикладом показує, що щасливе життя - це вибір кожного!

Нік стверджує, що його життя повноцінне тільки завдяки вірі в Бога. Це його секрет щастя і успіху. Не дивлячись на обмеженість у фізичних здібностях, Нік навчився плавати, кататись на скейтборді і сьорфі, друкувати на клавіатурі, грати в футбол, водити машину. Також він керує некомерційною організацією «Життя без кінцівок», яка допомагає інвалідам. У Ніка прекрасна дружина і двоє синів, а зараз вони очікують народження двійні.

Це буде вже не перша зустріч українців з Ніком, адже його тут знають повсюди. Він приймав участь у прес-конференціях та заходах, відвідував Парламент та військові госпіталі, зустрічався з героями мультимедійного проекту «Переможці». Для українців зараз як ніколи важливо зібратись разом та почути послання віри та надії від Ніка Вуйчича. Це буде послання, яке вплине на мислення нашого народу та надихне не здаватись у ці тяжкі часи!

Станьте і ви частиною цієї всеукраїнської події!

Організатори заходу: Комунікаційне агентство «Ключові стратегії».

Головний партнер: Міжнародна мережа жіночих фітнес клубів FitCurves.

Додаткова інформація: https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/ http://nick-vujicic.com.ua

Акредитація на виступ Ніка Вуйчича: Мар'яна Шаповалова, тел. (067) 363 63 64.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2017 році обсяги споживання газу на Буковині зросли на 0,5 %

Програма панельних дискусій Українського Дому в Давосі: 22 по 26 січня 2018 року

Объемы протранспортированного газа потребителям Николаевской области в 2017 году сократились на 6%

Обсяги протранспортованого газу до споживачів Миколаївській області в 2017 році скоротились на 6%

Споживачі заборгували ПАТ "Вінницягаз" близько 29 мільйонів гривень

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

З початку року ГПУ повернула державі 2,8 тисяч га земель на суму в 63 мільйони

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА