13:03 13.09.2017

ICU стала партнером Центру вдосконалення економічної журналістики

Київ, 13 вересня 2017 року. Фінансова група ICU виступає стратегічним партнером Центру вдосконалення економічної журналістики, створеної Київською школою економіки та VoxUkraine.

Центр, який відкривається 13 вересня в Києві, спрямований на підвищення рівня економічної грамотності серед українських журналістів та редакторів економічних видань.

"Одна з ключових проблем України - економічна неграмотність населення, яка породила сотні тисяч ошуканих вкладників та інвесторів, - зазначив під час відкриття Центру керуючий директор групи ICU Константин Стеценко. - Для журналістів, які пишуть про великі корпорації та економіку, часто найскладнішим є - забезпечити баланс точності і простоти. Розповідаючи про економіку, журналістам доводиться роз'яснювати складні фінансові структури, економічні теорії та ринкові процеси аудиторії, яка, хоч і відчуває наслідки успіхів і провалів у економіці, та все ж не розбирається в її внутрішніх механізмах та заплутаних принципах".

Управляючий директор ICU вважає, що Центр повинен допомогти бізнесу та журналістам говорити однією мовою. Саме тоді, на думку К. Стеценко, реальна інформація про наслідки в економіці буде досягати суспільства в не викривленому вигляді.

Слухачі Центру зможуть пройти навчання за чотирма напрямками: курс "Економіка, ринки та аналіз даних", розроблений викладачами Київської економічної школи; дистанційний курс економіки для журналістів "Як писати про економіку без помилок"; дискусійний клуб провідних редакторів та видавців для обговорення актуальних питань економіки та ЗМІ; Дослідження медіасфери науковими методами.

Група ICU:

ICU (www.icu.ua) - є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.

Заснована в 2006 році досвідченими фахівцями в області інвестицій з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. На даний момент під управлінням ICU знаходяться активи понад 400 млн доларів. З 2010 року прибутковість флагмана групи - CIS Opportunities Fund, склала більше 16% в рік, що істотно перевищило річний показник індексу HFRI Emerging Markets Russia / Eastern Europe Index, який склав менше 1% за аналогічний період.

Команда досвідчених професіоналів має досвід роботи з приватними інвестиціями, корпоративними борговими інструментами з високою прибутковістю, проблемною заборгованістю, реструктуризацією та іншими інструментами на ринках, що розвиваються. Інвестиційні рішення підтримуються ретельними макроекономічними і секторальними дослідженнями, які готуються власним аналітичним підрозділом.

ICU прагне надати своїм клієнтам високу прибутковість з поправкою на ризик по цілому ряду класів активів. Група розширює свою присутність на ключових європейських ринках за рахунок поєднання органічного зростання і нових придбань, а також продовжує розширювати спектр своїх інвестиційних пропозицій.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА