13:03 14.11.2017

"Київоблгаз" опрацював більше 1 мільйона звернень споживачів

З початку року клієнти "Київоблгазу" отримали більше мільйона консультацій. Споживачі дедалі більше використовують сучасні канали комунікації і отримують інформаційну підтримку без відвідування офісів компанії.

"Київоблгаз" постійно працює над збільшенням способів взаємодії із своїми клієнтами. Для обслуговування споживачів компанія запроваджує нові сервіси та вдосконалює існуючі.

За останні два роки "Київоблгаз" здійснив прорив у розвитку клієнтського сервісу – створив для клієнтів Контакт-центр, Особистий кабінет, запровадив 5 зручних способів передачі показань лічильника, систему голосового меню IVR для цілодобового оперативного обслуговування. В цьому році відкрито 4 нових центри обслуговування клієнтів, де можна отримати широкий діапазон послуг.

Найчастіше споживачі звертаються за консультаціями телефоном. З початку року Контакт-центр "Київоблгазу" отримав біля мільйона дзвінків. Ще 90 тис. разів клієнти скористалися цілодобовим голосовим меню (IVR).

Все більшої популярності набувають звернення через Особистий кабінет, адже цей сервіс доступний цілодобово і в ньому зручно проглядати історію листування з фахівцями Контакт-центру. Через цей канал було надано 16 тисяч консультацій. Також в особистому кабінеті на сайті 104.ua цьогоріч з’явилась опція зворотнього дзвінка – Callback, якою вже встигли скористатись біля 2 тисяч абонентів. Близько 5 тисяч разів клієнти звертались по інформацію через електронну пошту.

Клієнти використовують сервіси "Київоблгазу" для з’ясування заборгованості, сплати за газ, передачі показань лічильника, отримання консультації, звірки рахунку, уточнення тарифу чи реквізитів і навіть запису на особистий прийом.

 

Довідка про сервіси

Контакт-центр: Стаціонарний 044 3646 104, Мобільний 067 444 9104

з 8:00 до 20:00 або цілодобово за допомогою голосового меню

Пошта contact@kv.104.ua

Особистий кабінет на сайті 104.ua

Показання лічильника – смс на 7104 у форматі: ХХХХХХХХХХ[пробіл]ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр)

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

З початку року ГПУ повернула державі 2,8 тисяч га земель на суму в 63 мільйони

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

В 2017 році Чернігівська область скоротила споживання газу майже на 4%

Кожна третя родина Харківщини використовує "особистий кабінет" ПАТ "Харківгаз"

У Харкові шахраї видають себе за працівників "Харківміськгазу"

Споживання газу у 2017 році на Вінниччині скоротилось на 2%

Теплогенеруючі підприємства Коцюбинського продовжують несанкціонований відбір природного газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА