17:13 30.11.2017

4 грудня 2017 року Американська торговельна палата в Україні проведе презентацію третього видання Білої книги Палати "Реформи нафтогазового сектору України"

4 грудня 2017 року Американська торговельна палата в Україні (Палата) проведе презентацію третього видання Білої книги Палати "Реформи нафтогазового сектору України", підготовленого експертами компаній-членів Комітету Палати з питань енергетики.

Ця публікація є третім виданням Американської торговельної палати в Україні щодо поточного стану нафтогазової галузі в Україні та необхідних реформ. Головна мета даної публікації - поінформувати представників органів державної влади про позицію міжнародних та вітчизняних інвесторів, які працюють у нафтогазовій сфері.

До участі у заході запрошені представники: Уряду та Верховної Ради України, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Провідних іноземних та вітчизняних компаній у галузі енергетики.

Дата та час проведення – 4 грудня, початок о 16:00 Місце проведення – Готель "Hyatt Regency Kyiv" (вул. Алли Тарасової, 5, зала "Лондон").

Акредитація ЗМІ є обов’язковою.

Контактна особа для акредитації: Тетяна Кравчук, провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні

tkravchuk@chamber.ua

+38 (050) 299-32-01

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА