10:02 01.12.2017

Лімітована колекція ігристих вин у дизайнерській упаковці від "Артвайнері" до зимових свят

До нагоди новорічних свят "Артвайнері" підготував спеціальну  колекцію ігристих вин у тематичній упаковці.

Упаковка лімітованої серії прикрашена головним символом чарівної зимової пори та святкового настрою — стилізованими сніжинками. Візерунок сніжинок створений із зображень символу 2018 року за східним календарем — Жовтої Собаки.

Кольорова гама — від ніжних кремових відтінків для класичного брюта до елегантного бірюзового для напівсолодкого ігристого вина –задовольнить будь-які естетичні побажання.

Завдяки дизайнерському оформленню, класичне ігристе вино "Крим" стане яскравим новорічним подарунком, прикрасить та перетворить святкування Нового року у вишукану тематичну вечерю.

Ігристі вина "Крим" від  "Артвайнері" святкової серії створені за класичною шампанською технологією із витримкою у пляшці більше 3-х років.

Кримський урожай сортів винограду Піно, Шардоне, Рислінг,Аліготе  та Каберне зібраний у 2012 році. У 2013 році вино розлили у пляшки для подальшої тривалої витримки у підземних тунелях. Унікальний мікроклімат бахмутських пiдвалiв на глибині 72 метра  під землею дозволив створити ігристе вино бездоганної якості та виняткових органолептичних характеристик.

Лімітована серія класичного ігристого вина "Крим" до новорічних свят з'явиться у продажу з 1-го  грудня.

Більше інформації на сайті виробника: http://artwinery.com.ua

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА