14:08 01.12.2017

В 2017 році з "Чернівцігазу" звільнилося майже 10% фахівців

За 10 місяців 2017 року з ПАТ "Чернівцігаз" звільнилося 98 фахівців, що становить майже 10 % від загальної чисельності персоналу. Загалом, допустимий показник плинності кадрів на підприємствах галузі коливається в межах 5%. Основною причиною відтоку кадрів стали невисокі зарплати газовиків. Втрата кваліфікованих працівників значною мірою впливає на надійність та безпеку забезпечення споживачів блакитним паливом.

Середньомісячна оплата праці штатного працівника ПАТ "Чернівцігаз" становить 5 040 грн., в той час як у нафтогазовій галузі, де є попит на фахівців з досвідом обслуговування газопроводів та їх обладнання, рівень оплати праці становить майже 10 тис грн. на місяць.

"Оплата праці в газорозподільних компаніях значно нижча, аніж по галузі. Саме це стає основною причиною плинності кадрів. На жаль, наша компанія втрачає висококваліфікованих спеціалістів, - починаючи від зварників і закінчуючи управлінцями, однак втримати професіоналів з таким низьким рівнем зарплатні ми не в змозі", - зазначила фінансовий директор ПАТ "Чернівцігаз" Олеся Гомольська.

Наразі на підприємстві відкритими залишаються 132 вакансії. Біле половини співробітників, які звільнилися в поточному році, були задіяні на виконанні газонебезпечних робіт. Підготовка одного такого працівника газової галузі потребує до трьох місяців навчання та відповідного фінансування. Найбільш затребуваними є професії слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, газового устаткування, а також водії та майстри.

Для забезпечення належного рівня оплати праці та відповідно утримання кваліфікованих фахівців, які забезпечують функціонування газорозподільної системи необхідно змінити формування тарифу таким чином, щоб виручка операторів ГРМ не залежала від обсягів споживання газу та "паперових розрахунків" за пільгами та субсидіями.

ДОВІДКА

Публічне акціонерне товариство "Чернівцігаз" єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. ПАТ "Чернівцігаз" експлуатує 8,786 тис. км. газопроводів. У 2016 році підприємство протранспортувало близько 376 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 229 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ "Чернівцігаз" є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1100 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експерти продовжують наголошувати на необхідності реформи законодавства про всеукраїнський референдум

Чинний тариф не дає можливості ПАТ "Криворіжгаз" підвищувати якість послуг

Посол Білорусі Ігор Сокол: білорусько-українське співробітництво розвивається динамічно

"Київоблгаз" нагадує: в холодну пору року підвищується ризик отруєння чадним газом

Американська компанія стала єдиним приватним постачальником українського державного підприємства "Укртрансгаз"

Держава віддає українських трудових мігрантів на поталу шахраям

Аварійна служба ПАТ "Львівгаз" відреагувала на 23 тисячі звернень споживачів від початку року

В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24

Хто найкраще продає активи збанкрутілих банків?

5 грудня відбувся ІІ Міжнародний форум корпоративних директорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА