17:20 04.12.2017

ПАТ "Волиньгаз" направить на модернізацію газопроводів і споруд майже 15 млн гривень

Цьогоріч ПАТ "Волиньгаз" спрямує більше 50% інвестиційних коштів на реконструкцію і модернізацію мереж, а також на капітальний ремонт обладнання на газорегуляторних пунктах.

Для забезпечення стабільної роботи системи газопостачання області, безперебійного та безаварійного газопостачання ПАТ "Волиньгаз" направить на модернізацію близько 15 млн. грн. На капремонт, реконструкцію системи газопостачання необхідно щорічно інвестувати понад 29 мільйонів гривень.

 "Кількість газопроводів, які потребують ремонту, щороку зростає, через це ПАТ "Волиньгаз" продовжує модернізацію мереж задля безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання області, – зазначив голова правління ПАТ "Волиньгаз" Мирослав Коротя. - Загалом, в експлуатації газорозподільної компанії  109 ГРП та 98 ШРП зі строком експлуатації понад 40 років".

Упродовж трьох останніх років ПАТ "Волиньгаз" інвестувало в модернізацію обладнання ГРП і ШРП майже 20 млн грн., що становить 93% від запланованих 21,3 млн грн. Цього року через державну систему закупівель “ProZorro” буде закуплено італійське запірно-регулююче обладнання для 39-ти ШРП та 16-ти ГРП, для 39-ти ШРП та 16-ти ГРП, а також роботи по заміні обладнання на суму, що перевищує 10 млн. грн.

У 2016 році інвестиційна програма ПАТ "Волиньгаз" була виконана на 74%. Так відбувається тому, що тарифна виручка підприємcтва прив’язана до обсягів споживання газу. З 2014 року вони суттєво знижуються. Цих коштів вистачає лише для підтримання безперебійного та безаварійного газопостачання, але ніяк не на оновлення мереж.

Довідка. Основною сферою діяльності ПАТ "Волиньгаз" є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації області становить 70%. Природний газ отримують 242 тисячі сімей і майже 2400 підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять біля 0,5 мільярда кубометрів природного газу на рік. ПАТ "Волиньгаз" входить до реєстру великих платників податку у Волинській області. Минулого року до бюджетів різних рівнів було сплачено понад 50 млн гривень, у першому півріччі 2017 року – майже 35 мільйонів  гривень.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експерти продовжують наголошувати на необхідності реформи законодавства про всеукраїнський референдум

Чинний тариф не дає можливості ПАТ "Криворіжгаз" підвищувати якість послуг

Посол Білорусі Ігор Сокол: білорусько-українське співробітництво розвивається динамічно

"Київоблгаз" нагадує: в холодну пору року підвищується ризик отруєння чадним газом

Американська компанія стала єдиним приватним постачальником українського державного підприємства "Укртрансгаз"

Держава віддає українських трудових мігрантів на поталу шахраям

Аварійна служба ПАТ "Львівгаз" відреагувала на 23 тисячі звернень споживачів від початку року

В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24

Хто найкраще продає активи збанкрутілих банків?

5 грудня відбувся ІІ Міжнародний форум корпоративних директорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА