11:44 05.12.2017

Американська торговельна палата в Україні провела презентацію третього видання Білої книги Палати "Реформи нафтогазового сектору України"

4 грудня Американська торговельна палата в Україні провела презентацію третього видання Білої книги Палати "Реформи нафтогазового сектору України", підготовленого експертами компаній-членів Комітету Палати з питань енергетики. Цей документ є третім виданням Американської торгівельної палати щодо необхідних реформ у нафтогазовій галузі. Головна мета даної публікації полягає в тому, щоб поінформувати державні установи та експертів про позицію незалежних приватних компаній та інвесторів, які працюють у нафтогазовій сфері.

У заході прийняли участь:

  • Марина Петров, Засупник Директора Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні,
  • Віктор Вакараш, Заступник Міністра екології та природних ресурсів України,
  • Олег Кирилюк, Тимчасово виконуючий обов'язки Голови Державної служби геології та надр України,
  • Ольга Бельков, Заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки,
  • Алістер Макбейн, Керуючий директор, Представництво "Аравак Енерджі Юкрейн",
  • Ярослав Мудрий, Комерційний директор, "Енергетичні ресурси України",
  • Юрій Кучабський, Віце-президент з комерційних питань, "Концерн Галнафтогаз".

"Палата активно підтримує реформи, спрямовані на лібералізацію енергетичної галузі України та створення конкурентних та недискримінаційних ринків усіх секторів енергетики: подальшу дерегуляцію видобувної промисловості, забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу та вільної транскордонної торгівлі, гарантування прозорих та справедливих ринкових умов у роздрібній торгівлі нафтою та нафтопродуктами, а також кроки у фінансовій політиці для збільшення інвестицій в енергетичну галузь України", - прокоментувала Тетяна Прокопчук, Віце-президент Американської торговельної палати в Україні.

У Палаті вже багато років функціонує Комітет з питань енергетики, місія якого представляти та захищати інтереси провідних міжнародних та вітчизняних компаній з метою стимулювання подальшого розвитку та модернізації енергетичного сектору України, залучення інвестицій, заради зміцнення енергетичної самостійності України.

***

Про Американську торговельну палату в Україні

Американська торговельна палата в Україні (Палата) – є найактивнішою та найвпливовішою громадською неприбутковою організацію в Україні, об’єднуючи більше 600 компаній-членів. Компанії-члени Палати – це стратегічні та інституційні інвестори з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій у ринок України. Палата тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні та інтеграції України до світового співтовариства.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:

Тетяни Кравчук, провідного фахівця із зв’язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні, +38 050 299 3201, tkravchuk@chamber.ua

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Експерти продовжують наголошувати на необхідності реформи законодавства про всеукраїнський референдум

Чинний тариф не дає можливості ПАТ "Криворіжгаз" підвищувати якість послуг

Посол Білорусі Ігор Сокол: білорусько-українське співробітництво розвивається динамічно

"Київоблгаз" нагадує: в холодну пору року підвищується ризик отруєння чадним газом

Американська компанія стала єдиним приватним постачальником українського державного підприємства "Укртрансгаз"

Держава віддає українських трудових мігрантів на поталу шахраям

Аварійна служба ПАТ "Львівгаз" відреагувала на 23 тисячі звернень споживачів від початку року

В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24

Хто найкраще продає активи збанкрутілих банків?

5 грудня відбувся ІІ Міжнародний форум корпоративних директорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА