14:07 27.12.2017

Споживання газу на Сумщині знизилось на 6 відсотків

За 11 місяців 2017 року ПАТ "Сумигаз" розподілило споживачам понад 678,6 млн куб. м. природного газу. Це на 6,3% менше, ніж в аналогічний період минулого року. Усі категорії споживачів використали на 45,6 млн куб. м енергоресурсу менше. Зменшення споживання газу спостерігається на Сумщині вже четвертий рік поспіль.

Найбільше скоротилось споживання газу серед промислових та теплопостачальних підприємств. В поточному році вони зменшили обсягів газоспоживання на 17% або на 24,9 млн куб. м. На 10% менше газу використали бюджетні організації та установи і більше ніж на 5% - побутові споживачі.

"Сумській області понад 50% газу розподіляється побутовим споживачам. З урахуванням поточних боргів населення та недофінансування державою коштів по субсидіям, на сьогодні "Сумигаз" недоотримав понад 86 млн. грн. за послуги з розподілу енергоносія, що значно ускладнює взаєморозрахунки з іншими учасниками ринку", - зазначила фінансовий директор ПАТ "Сумигаз" Світлана Рибальченко.

Також, промислові підприємства за розподіл газу заборгували 5,2 млн грн., теплоенергетичні компанії – 687,6 тис. грн., бюджетні організації та установи – 402,7 тис. грн.

Зауважимо, що усі надходження спрямовуються компанією на функціонування аварійних служб, обслуговування мереж, організацію роботи центрів обслуговування клієнтів, встановлення, заміну та повірку лічильників, тощо.

Зараз "Сумигаз" отримує тільки 54 коп. за доставку кубометру газу до споживача. Тому тарифна виручка підприємства напряму залежить від обсягів розподіленого газу. Гроші за газ надходять на спеціальні рахунки газопостачального підприємства. Звідти, основна частина коштів автоматично за затвердженим алгоритмом направляється в НАК "Нафтогаз України".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

В 2017 році Чернігівська область скоротила споживання газу майже на 4%

Кожна третя родина Харківщини використовує "особистий кабінет" ПАТ "Харківгаз"

У Харкові шахраї видають себе за працівників "Харківміськгазу"

Споживання газу у 2017 році на Вінниччині скоротилось на 2%

Теплогенеруючі підприємства Коцюбинського продовжують несанкціонований відбір природного газу

За рік "Рівнегаз" своїм коштом повірив лічильники газу майже у 10% клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА