16:34 27.12.2017

Ольга Богомолець розпочинає наймасштабнішу кампанію з попередження опіків у дітей

Головною причиною опіків у дорослих є власна недбалість, головною причиною опіків у дітей - є недбалість чи неуважність батьків. Виварки з білизною, тази з вареням, чайники і чашки в руках недбалих батьків є реальною загрозою для життя і здоров'я наших дітей.

Майже щогодини в нашій країні обпікається одна дитина!

За хвилину неуважності дорослого дитина потім розплачується власним щастям все своє подальше життя.

Статистика вражає. Обпечені діти в минулому році провели в лікарнях 84000 дитино-днів, що складає 230 років одного життя.

Понад 1 млрд. грн. сукупно витратили держава і батьки на лікування обпечених дітей, майже 30 дітей, нажаль, не вдалося врятувати - тяжкі опіки були не сумісні з життям.

І всім цим жахливим наслідкам неуважності і недбалості догляду можна було б запобігти, якби батьки були достатньо підготовлені до догляду за малечею.

Тому команда Громадської  платформи Ольги Богомолець спільно з ГО “Проти опіків” розпочинає всеукраїнську кампанію з попередження опіків, яка включатиме в себе інформаційну, просвітницьку та профілактичну роботу.

Перш за все, для подальшої роботи команда Ольги Богомолець вивчила топографію опіків і визначити рейтинг областей України, в яких протягом останніх років стабільно реєструється найбільша кількість опіків у дітей від 0 до 14 років. Саме на цих областях, насамперед, і будуть зосереджені основні зусилля у 2018 році.

Особливим регіоном є Київ, який демонструє одні з найгірших показників. Такі дані пояснюються тим, що у столиці мешкає значно більше людей, ніж зареєстровані офіційно — майже 4 мільйони при тому, що реєстрацію мають лише 2,9 мільйони громадян.

В рамках компанії був створений рейтинг найбільш небезпечних з точки зору дитячих опіків областей (інфографіка). Згідно нього, віртуальні нагороди отримали переможці рейтингу і антирейтингу дбайливих/недбайливих батьків за даними минулого року з різних областей України.

За словами Ольги Богомолець, вже  на початку наступного року Громадська платформа запропонує державі та суспільству Програму попередження опіків у дітей, в якій буде передбачений чіткий алгоритм спільних дій, зокрема, комплексні профілактичні та просвітницькі заходи для зниження кількості опіків у дітей в масштабах усієї держави.

А поки що організатори звертаються  до всіх батьків, представників ЗМІ, пожежників, соціальних працівників, вчителів, вихователів садочків, сімейних лікарів, педіатрів, акушерів-гінекологів, фельдшерів поліклінік та інших закладів охорони здоров’я — звернути увагу на проблему, яку просто і легко вирішити, якщо захотіти.

Ознайомитися з діяльністю Громадської  платформи Ольги Богомолець можна на сторінці у Фейсбук https://m.facebook.com/bogomoletsolga/

Прес-служба : info@bogomolets.com ; тел. (067)504-59-08.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

В 2017 році Чернігівська область скоротила споживання газу майже на 4%

Кожна третя родина Харківщини використовує "особистий кабінет" ПАТ "Харківгаз"

У Харкові шахраї видають себе за працівників "Харківміськгазу"

Споживання газу у 2017 році на Вінниччині скоротилось на 2%

Теплогенеруючі підприємства Коцюбинського продовжують несанкціонований відбір природного газу

За рік "Рівнегаз" своїм коштом повірив лічильники газу майже у 10% клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА