16:48 28.12.2017

Споживання газу в Запорізькій області збільшилось на 5%

Позитивна динаміка споживання відбувається за рахунок збільшення попиту серед промислових підприємств. Решта всіх категорій споживачів скоротили використання газу.

За 11 місяців поточного року "Запоріжгаз" доставив споживачам більше 915 млн. куб. м. газу. Це на 5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зростання споживання газу сталося за рахунок збільшення попиту в промисловості. Підприємства Запорізької області збільшили використання газу на 9% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Їм було доставлено 354 млн. куб. м. газу.

Решта категорій споживачів знизили використання газу. Теплопостачальні підприємства зменшили споживання блакитного палива приблизно на 3% - до 270 млн. куб. м. Населення також знизило показники в 1,5%, використавши  284 млн. куб. м газу. У той час як бюджетні організації залишилися майже на тому ж рівні, що і в 2016 році з відміткою в 8 млн. куб. м.

Зростання обсягів споживання газу не вплинуло на поліпшення фінансового стану "Запоріжгазу". Складність ситуації в компанії також посилюється боргами серед найбільшої категорії споживачів - населення. На сьогоднішній день люди збільшили борги за газ до 500 млн. грн. з тому числі і за послуги розподілу блакитного палива. А більшу частину тарифної виручки компанія отримує саме в опалювальний період. У той час як навесні - влітку споживання знижується.

"У теплу пору року надходження від тарифної виручки скорочуються більш ніж в 10 разів. Хоча фінансове забезпечення аварійної служби, виплата заробітної плати та податків повинна здійснюватися стабільно протягом всього року ", - говорить головний інженер Віталій Нестеренко.

Це створює перекоси в тарифних надходженнях компанії за послуги з розподілу газу. У зв'язку з цим, влітку в "Запоріжгазі" виникає дефіцит коштів для виконання ремонтних робіт і підготовки газорозподільної системи регіону до наступного опалювального сезону.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

В 2017 році Чернігівська область скоротила споживання газу майже на 4%

Кожна третя родина Харківщини використовує "особистий кабінет" ПАТ "Харківгаз"

У Харкові шахраї видають себе за працівників "Харківміськгазу"

Споживання газу у 2017 році на Вінниччині скоротилось на 2%

Теплогенеруючі підприємства Коцюбинського продовжують несанкціонований відбір природного газу

За рік "Рівнегаз" своїм коштом повірив лічильники газу майже у 10% клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА