01:45 29.12.2017

Кошти за спецконфіскацією знаходяться на рахунках Держказначейства - спільна заява правління Ощадбанку

Кошти за спецконфіскацією знаходяться на рахунках Держказначейства - спільна заява правління Ощадбанку

У відповідь на розповсюджену вчора інформацію правління Ощадбанку вважає за необхідне повідомити наступне.

Всі кошти за спецконфіскацією знаходяться на рахунках Держказначейства. Будь-які звинувачення в "незаконному списанні" не мають жодних підстав. Ощадбанк діяв у чіткій і безумовній відповідності з вимогами чинного законодавства, а саме:

1. Ощадбанк отримав вирок суду, який набрав законної сили та містив прямі зобов’язання щодо його виконання. Згідно зі ст. 129-1 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов’язковим до виконання. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України вирок суду, що набрав законної сили, є обов’язковим і підлягає безумовному виконанню на всій території України.

2. Згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України (ст. 96-1, п. 1) спецконфіскація полягає у примусовому безоплатному вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей та іншого майна. Підкреслюємо, що спецконфіскація – це повернення активів у ВЛАСНІСТЬ ДЕРЖАВИ, що і було зроблено.

3. Інформацію щодо перерахування коштів на рахунки Держказначейства підтверджено. Відповідні документи знаходяться в розпорядженні всіх зацікавлених державних органів та оприлюднені на сайті Генеральної прокуратури України.

4. Задля уникнення спекуляцій щодо предмета досудового розслідування вважаємо за необхідне оприлюднити формулювання, використане в ухвалі Солом’янського районного суду, а саме: "За фактом розтрати посадовими особами АТ "Ощадбанк" ШЛЯХОМ СПИСАННЯ У ДОХІД ДЕРЖАВИ грошових коштів та ОВДП у порядку спецконфіскації за вироком Краматорского міського суду Донецької області".

5. Ми вважаємо безпідставними звинувачення на адресу посадових осіб Ощадбанку, готові співпрацювати зі слідством та надати всі необхідні документи для юридичного підтвердження законності своїх дій. Відповідна інформація щодо цієї справи неодноразово надавалась за запитом ГПУ та НАБУ.

Звертаємось до керівництва держави, акціонера Ощадбанку в особі Кабінету Міністрів України, а також керівництва ГПУ та САП з метою звернути увагу на абсурдність ситуації, коли держбанком у дохід держбюджету перераховано кошти на виконання вироку суду, винесеного іменем України, який набув законної сили, і в той же час банк стає об’єктом переслідування з боку держави. Такі безпідставні звинувачення, тривалі слідчі дії та спекуляції на цю тему в інформаційному полі завдають значної шкоди діловій репутації як власне державного банку, так власне системі держуправління.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

В 2017 році Чернігівська область скоротила споживання газу майже на 4%

Кожна третя родина Харківщини використовує "особистий кабінет" ПАТ "Харківгаз"

У Харкові шахраї видають себе за працівників "Харківміськгазу"

Споживання газу у 2017 році на Вінниччині скоротилось на 2%

Теплогенеруючі підприємства Коцюбинського продовжують несанкціонований відбір природного газу

За рік "Рівнегаз" своїм коштом повірив лічильники газу майже у 10% клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА