17:58 10.01.2018

DIM group продовжив розіграш квартири в ЖК "Метрополіс"

У зв’язку зі збільшенням тривалості проекту "Зимова країна на ВДНГ", Акцію "Розіграш квартири в житловому комплексі "Метрополіс" також продовжено до 18 лютого 2018 року.

Переможця буде визначено, як і планувалося, на закритті "Зимової країни на ВДНГ", – йдеться в повідомленні прес-служби DIM group.

До Акції зможе приєднатися кожен, хто придбає квитки на локації парку розваг та зареєструє унікальні коди квитків на сайті zymovakraina.com.ua до 14 лютого включно, відповідно до умов Акції.

Усі, хто довго святкував і не встиг взяти участь в акції, теж зможуть випробувати удачу та виграти квартиру. Бажаючі відвідати парк розваг ще раз та зареєструватися, також отримують можливість збільшити свої шанси на перемогу. Нагадаємо, що, відповідно до умов Акції, кількість разів участі однієї особи є необмеженою і відповідає кількості придбаних вхідних квитків та кількості заповнених реєстраційних форм із вказанням унікального коду.

Нагадаємо, до участідопускаються всі особи, старші 18 років. Із детальними умовами Акції можна ознайомитися на сайтах www.metropolis.com.ua та https://zymovakraina.com.ua/

Прес-служба DIM group також повідомляє, що розпочинає перевірку вже заповнених реєстраційних форм на відповідність умовам Акції.

DIM group – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що успішно реалізував декілька житлових комплексів в передмісті столиці. На черзі – житлові комплекси "Метрополіс", "А52", "Автограф" у Києві.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 2017 році обсяги споживання газу на Буковині зросли на 0,5 %

Програма панельних дискусій Українського Дому в Давосі: 22 по 26 січня 2018 року

Объемы протранспортированного газа потребителям Николаевской области в 2017 году сократились на 6%

Обсяги протранспортованого газу до споживачів Миколаївській області в 2017 році скоротились на 6%

Споживачі заборгували ПАТ "Вінницягаз" близько 29 мільйонів гривень

Кількість крадіжок газу на Хмельниччині в минулому році зменшилась на 80%

Передові технології та інновації стануть головними темами для обговорення в Українському Домі у Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

З початку року ГПУ повернула державі 2,8 тисяч га земель на суму в 63 мільйони

ПриватБанк визнаний найкращим українським банком на міжнародному валютним ринку

Представники малого бізнесу закликають відмінити в м. Києві інвестиційний конкурс по залученню інвесторів до реалізації проекту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА