15:17 09.02.2018

За 2017 рік працівники аварійної служби "Чернівцігазу" відреагували більше ніж 12 тисяч викликів

Впродовж минулого року працівники АДС ПАТ "Чернівцігаз"  здійснили 12,2 тис. виїздів до споживачів природного газу. В середньому за добу на екстрений номер "104" надходить близько 200 аварійних заявок, більше половини з яких припадають на обласний центр.

Щодоби аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Чернівцігаз" приймає близько двох сотень викликів. Лише у м. Чернівці, де споживачами газу є понад 94 тисяч сімей, за добу аварійна бригада виїжджає на виклики в середньому до 30 разів.

"Для оперативної роботи та ліквідації аварій, працівники повинні мати усе необхідне – від матеріалів і обладнання, до заправленого автомобіля. Щороку заплановані витрати на потреби аварійної газової служби зростають. Це пов’язано із підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали та зношеністю техніки. З 16 автомобілів, які експлуатуються аварійно-диспетчерською службою "Чернівцігазу", 13 - потребують заміни", - зазначає начальник АДС ПАТ "Чернівцігаз" Юрій Андронійчук.

Експлуатація зношених автомобілів обходиться в середньому в два рази дорожче, аніж сучасних авто. Однак, заміна автотранспорту неможлива через діючу нині тарифну політику. Для того, щоб оновити автопарк аварійних машин компанії необхідно витратити близько 1,5 млн грн.

В порівнянні з 2016 роком, кількість викликів у 2017 році зменшилась на 11%. Загалом у 2017 році було здійснено 12,2 тис. виїздів. Найбільша кількість викликів зафіксована в м. Чернівці, Вижницькому та Кіцманському районах Чернівецької області.

Основною причиною звернень до аварійної служби є витоки газу на внутрішньобудинкових газових мережах. Так, впродовж 12 місяців минулого року аварійні бригади виявили та ліквідували 5,2 тис. витоків газу в будинках споживачів Чернівецької області, з них 2,3 в м. Чернівці.

За даними аварійно-диспетчерської служби найчастіше проблеми при користуванні природним газом у побуті виникають при самовільному встановленні, заміні газового обладнання, експлуатації абонентами газових приладів в неналежному технічному стані та недотримання вимог безпеки під час користування газовими приладами. У 2017 році нехтування правилами безпеки стало  причиною 15 випадків отруєння чадним газом.

Публічне акціонерне товариство "Чернівцігаз" єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. ПАТ "Чернівцігаз" експлуатує 8 788 тис. км. газопроводів. У 2017 році підприємство протранспортувало близько 377,4 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. ПАТ "Чернівцігаз" є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1100 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МХП: Свідома прозорість у веденні бізнесу

У 2017 році ПАТ "Миколаївгаз" приєднало до газових мереж 103 нових об’єкти

У 2017 році "Запоріжгаз" приєднав до системи газопостачання близько 200 об'єктів

Заява групи ICU: ICU вимагає спростування недостовірної інформації про свою діяльність від Сергія Лещенка та телеканалу "1+1"

Національний податковий форум "Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ"

Одеса чекає гостей на найбільший в Україні фестиваль класичної музики

Zakupivli24 підтримає найкращих IT-фахівців країни в боротьбі за майбутнє публічних закупівель на Data Science Hackathon

Завдяки Ощадбанку жителі Мар’їнки знову користуються банківськими послугами

Через багатомільйонні борги місцеви тепловиків буде обмежено постачання газу на котельні Івано-Франківська

За рік Ін Тайм "виріс" на 100 відділень і збільшив кількість доставок до дверей на 40%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА