10:48 14.03.2018

ПАТ "МТБ БАНК": Ми – серед найкращих

ПАТ "МТБ БАНК": Ми – серед найкращих

Українські IT-компанії і в цьому році потрапили в світовий список 100 кращих постачальників аутсорсингових послуг в цій сфері в рейтингу  Global Outsourcing. За інформацією 1NEWS з посиланням на Економічну правду, нашу країну в рейтингу Global Outsourcing, складеному асоціацією IAOP, представляють 18 компаній, серед яких шість - вперше досягли цього результату. Абсолютно логічним було припустити, що IT-сфера України викличе зацікавлення  учасників фінансового ринку нашої країни. Наприклад, ПАТ "МТБ БАНК" розробив спеціальну програму для цього сегмента своїх клієнтів.  Програма пропонує комплексне вирішення фінансових завдань, серед  яких такі затребувані , як розподіл валюти компанії-замовника послуг на рахунку ФОП, комплексне обслуговування рахунку з можливістю надання бухгалтерського супроводу.

Приємними бонусами для клієнтів ПАТ "МТБ БАНК" стануть паливні карти, які забезпечують значні знижки на заправках у великій мережі АЗС і страхування медичних послуг на пільгових умовах.

+еконЗалишається додати, що Global Outsourcing 100 - це щорічний список кращих в світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP. Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА