10:23 19.11.2014

УЄФА покарав ФФУ штрафом, а "Арену Львів" - відсутністю уболівальників в одному секторі

2 хв читати

Дисциплінарний комітет УЄФА ухвалив рішення щодо львівського стадіону "Арена Львів" після інциденту на матчі Україна-Македонія: один сектор під час першого домашнього матчу буде порожнім. Крім того, Федерація футболу України виплатить штраф у сумі 58 тис. швейцарських франків.

"Стадіон "Арена Львів" оштрафували таким чином: сектор, який вміщує не менше ніж 5 тисяч глядачів, має бути під час першого домашнього матчу порожнім. За 30 днів до офіційного домашнього матчу ми маємо повідомити про це УЄФА. Йдеться про конкретну інформацію щодо сектора, який буде порожнім під час домашньої гри національної футбольної збірної команди України на "Арені Львів", - розповів радіо "Львівська хвиля" прес-аташе президента ФФУ Павло Терновий.

Крім того, за його словами, згідно з рішенням дисциплінарного комітету УЄФА, ФФУ має сплатити штраф у сумі 58 тис. швейцарських франків.

Як повідомлялося, 12 жовтня збірна України з футболу обіграла команду Македонії з рахунком 1:0 у матчі третього туру відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Зустріч відбувалася на стадіоні "Арена Львів".

Матч відбувався з численними порушеннями правил поведінки на стадіоні. Так, деякі фанати запалювали на трибунах фаєри, димові шашки та кидали їх у бік футбольного поля. У результаті на 90-й хвилині після того, як з трибуни у бік воріт македонців полетів фаєр, суддя прийняв рішення зупинити матч на п'ять хвилин.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді