17:36 21.04.2015

Порошенко та глава МОК Бах домовилися спільно реалізовувати проекти дитячо-юнацької спортивної освіти

Порошенко та глава МОК Бах домовилися спільно реалізовувати проекти дитячо-юнацької спортивної освіти

Президент України Петро Порошенко та глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах домовилися про спільну реалізацію проектів дитячої та юнацької спортивної освіти.

"Співрозмовники обговорили перспективи розвитку олімпійського руху в Україні. Глава держави висловився за розширення співпраці між Україною і Міжнародним олімпійським комітетом", - повідомляє у вівторок прес-служба президента.

Під час зустрічі з Т. Бахом у швейцарській Лозанні П. Порошенко заявив, що олімпійський рух і олімпійські цінності мають особливе значення для України.

Президент поінформував про реалізацію в Україні програми реформ "Стратегія реформ-2020", незважаючи на важкі часи і агресію на сході країни, про те, що вже почалося реформування освіти й охорони здоров'я, в яких спорту приділяється значне місце.

У свою чергу Т. Бах зазначив, що спорт позитивно впливає не лише на охорону здоров'я і освіту, але і на мирний процес. "Олімпійські цінності й олімпійські принципи об'єднують людей та сприяють їхньому примиренню, тому що спорт не має бар'єрів. Ми хочемо, щоб ці цінності служили світовій спільноті", - наголосив він.

Президент МОК прийняв запрошення П. Порошенко відвідати Україну в зручний для нього час.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА