15:25 12.03.2016

Федерація легкої атлетики сподівається, що недоліки в антидопінговій сфері України будуть виправлені з допомогою держави до кінця 2016 року

Федерація легкої атлетики сподівається, що недоліки в антидопінговій сфері України будуть виправлені з допомогою держави до кінця 2016 року

Федерація легкої атлетики України сподівається, що недоліки в антидопінговій сфері країни, на які вказують відповідні міжнародні структури, будуть виправлені за допомогою держави до кінця 2016 року.

У коментарі, поширеному прес-службою ФЛАУ, зазначається, що на засіданні ради Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) 10-11 березня в Монако Україні вже другий раз за останній час порекомендували впорядкувати свою антидопінгову програму. Вперше це сталося в листопаді 2015 року, коли Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) назвало Україну серед країн, що не відповідають її кодексу.

Міжнародні інституції вказують, що Україна має привести своє антидопінгове законодавство у відповідність з міжнародними нормами, розділити свої Національний антидопінговий центр і антидопінгову лабораторію, користуватися послугами лише акредитованих антидопінгових лабораторій.

"Федерація легкої атлетики України змушена констатувати, що мало може вплинути на вирішення цих питань, оскільки вони перебувають виключно у сфері повноважень Міністерства молоді і спорту, уряду і Верховної Ради", - наголошують у ФЛАУ.

При цьому у федерації зазначили, що після отримання попередження від ВАДА Мінспорту була проведена велика робота: внесені законопроекти, що регулюють антидопінгову діяльність в Україні, почалася більш тісна взаємодія з акредитованими ВАДА антидопінговими агентствами (зокрема, Німеччини та Польщі).

Крім того, ФЛАУ регулярно проводить серед спортсменів, тренерів, інших легкоатлетичних фахівців роз'яснювальну роботу, дотримується принципів "нульової толерантності" щодо тих осіб, які порушують антидопінгове законодавство, і останнім часом застосувала низку дискваліфікацій.

"У Федерації легкої атлетики України є всі підстави сподіватися, що завдяки спільним зусиллям до кінця 2016 року, як того вимагають рекомендації ІААФ, всі недоліки в сфері антидопінгової програми в Україні будуть виправлені", - йдеться в повідомленні прес-служби ФЛАУ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Боксер Повєткін заплатить $250 тис. штрафу за допінг

Антидопінговий центр України підтримав заклик колег з інших країн відсторонити Росію від Зимової Олімпіади-2018

Легкоатлетом року в Україні знову став призер Олімпіади Бондаренко, тренером - його батько

Сімох українських легкоатлетів визнано повністю невинними у вживанні мельдонію після аналізу ВАДА

Українську біатлоністку Абрамову, яка до 2012 року виступала за Росію, дискваліфікували на рік за мельдоній

Рада хоче ухвалити нову редакцію закону про антидопінговий контроль у спорті

Олімпійський саміт пропонує створити в рамках WADA нову структуру, відповідальну за допінг-тести

Олімпійський саміт запропонував ввести кримінальну відповідальність для тих, хто сприяв застосуванню допінгу

Антидопінгову програму України визнано відповідною Всесвітньому антидопінговому кодексу

Шараповій запропонували стати обличчям "Вятського квасу", спортсменка попросила пару днів на роздуми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА