17:09 25.04.2016

Депутат Силантьєв сподівається реалізувати в парламенті низку ініціатив для підтримки спорту та розвитку спортивної інфраструктури

Депутат Силантьєв сподівається реалізувати в парламенті низку ініціатив для підтримки спорту та розвитку спортивної інфраструктури

Народний депутат України (фракція Радикальної партії), срібний призер Олімпійських ігор з плавання Денис Силантьєв сподівається реалізувати у Верховній Раді низку законодавчих ініціатив для підтримки спорту та розвитку спортивної інфраструктури.

"Згідно з даними ЮНЕСКО, ми - вимираюча нація. Україна б'є рекорди в поширенні СНІДу та онкологічних захворювань, дитячій злочинності, кожен десятий житель країни не доживає до 35 років. На тлі цього уряд повністю прибрав фінансування ДЮСШ, оздоровлення дітей за рахунок Фонду соціального страхування, прибрали пільги на оподаткування щодо землі та нерухомості для фізкультурно-спортивних комплексів. Ми понад рік із колегами-депутатами витратили на те, щоб нарешті було винесено на голосування законопроект, який повертає ці пільги. Його було проголосовано в першому читанні, на сьогодні доопрацьовується в комітеті з податків і митниці і потім буде винесений на друге читання", - сказав він на прес-конференції в понеділок в агентстві "Інтерфакс-Україна".

На його думку, необхідно також створити умови для того, щоб бізнес вкладав кошти в розвиток спортивної інфраструктури, але цьому заважають певні державні структури. "Сьогодні доопрацьовується вже четвертий варіант законопроекту, і сподіваюся, що до кінця цієї літньої сесії його буде зареєстровано і винесено на голосування", - зазначив Д.Силантьєв.

Він також переконаний у необхідності змін до Податкового кодексу, щоб можна було фінансувати спорт із місцевих бюджетів, і сподівається добитися цього ще до Олімпіади-2016.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА