09:27 13.06.2016

На чемпіонаті Європи з футболу збірна Німеччини виграла у команди України

2 хв читати

Діючий чемпіон світу з футболу збірна Німеччини перемогла збірну України з рахунком 2:0 (1:0) у матчі чемпіонату Європи, який відбувається у Франції.

У грі, що відбулася в неділю в місті Ліллі, м'ячі забили захисник німецької команди Шкодран Мустафі на 19-й хвилині та півзахисник Бастіан Швайнштайгер - він вийшов на заміну на 90-й хвилині і на другій компенсованій хвилині довів рахунок до 2:0.

За збірну Німеччини в цьому матчі зіграли дев'ять футболістів, що брали участь у переможному для неї фіналі чемпіонату світу 2014 року.

У цій самій групі виступають збірні Польщі та Північної Ірландії. Матч між ними, що відбувся в неділю в Ніцці, завершився перемогою поляків з рахунком 1:0.

Після першого туру в групі С лідирують збірні Німеччини та Польщі, що набрали по три очки. У команд Північної Ірландії та України - нуль очок.

Наступні матчі в цій групі відбудуться 16 червня. У Ліоні о 19:00 за Києвом зустрінуться збірні України та Північної Ірландії, а в передмісті Парижа Сен-Дені о 22:00 за Києвом зіграють команди Німеччини та Польщі.

У понеділок на чемпіонаті Європи відбудуться три матчі.

У Тулузі о 16:00 переможець двох останніх чемпіонатів Європи збірна Іспанії зіграє з командою Чехії. Обидва вони входять до групи D. Один матч у цій групі вже відбувся: в неділю в Парижі збірна Хорватії виграла у команди Туреччини 1:0.

Увечері в понеділок у боротьбу вступлять команди групи E.

У Сен-Дені о 19:00 за Києвом відбудеться матч Ірландія-Швеція, а в Ліоні о 22:00 за Києвом зустрінуться збірні Бельгії та Італії.

Фінальний турнір XV чемпіонату Європи, в якому вперше беруть участь 24 команди, триватиме з 10 червня по 10 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні