09:31 04.07.2016

Франція розгромила Ісландію і стала останнім півфіналістом Євро-2016

1 хв читати

Збірна Франції обіграла команду Ісландії з рахунком 5:2 в останньому чвертьфіналі Євро-2016.

У першому таймі господарі турніру відправили у ворота суперника чотири м'ячі: відрізнилися Олів’є Жіру, Поль Погба, Дімітрі Пає та Антуан Грізманн.

На початку другого тайму Ісландія відіграла один гол зусиллями Колбейна Сігторссона, але вже за кілька хвилин Олів’є Жіру оформив дубль. Наприкінці матчу Біркір Б’ярнасон зумів забити ще один "гол престижу" для остров'ян.

У півфіналі Євро-2016 Франція 7 липня зіграє з Німеччиною. 6 липня в першому півфіналі зійдуться Португалія та Уельс.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт