19:11 01.02.2017

Фонд мадридського "Реала" проведе курси для дітей у Києві в квітні

Фонд мадридського "Реала" проведе курси для дітей у Києві в квітні

Фонд іспанського футбольного клубу "Реал" (Real Madrid Foundation) в квітні проведе в Києві офіційні курси для дітей віком від 6 до 16 років.

Як розповів на прес-конференції в середу в агентстві "Інтерфакс-Україна" директор із нових проектів фонду Андрес Мунтанер, ці курси є не лише тренуваннями і грою у футбол, але і "школою життя".

"Ми навчимо дітей командного духу, поваги до інших, лідерських якостей. Наших тренерів відбирає керівник академії "Реала", який з'ясовує, чому і як треба вчити дітей в тій чи іншій країні, і підбирається тренер, який може дати їм щось нове. У групах максимум до 25 дітей, і тренер може відстежити розвиток кожної дитини під час курсів", - зазначив він.

З дітьми займатимуться тренери, які мають ліцензії категорії UEFA Pro, додатково навчалися в академії "Реала", тренували юніорів "королівського клубу" і пройшли атестацію перш, ніж заслужити місце у фонді.

А. Мунтадер наголосив, що курси не ставлять за мету пошук нових гравців для "Реала", їхнє завдання – це обмін досвідом із дітьми та їх навчання, дати їм відчути стиль і основні принципи гри "Реала", показати їм цінності клубу.

Організатором курсів в Україні є компанія Sport Events Management (Казахстан), що представляє фонд "Реала" на "території СНД". Вона реалізувала в 2016 році кілька проектів у Казахстані і в цих курсах взяли участь близько 500 дітей.

Представник Sport Events Management Олег Погребняк зазначив, що діти на курсах навчаються за такою ж методикою, як це відбувається в академії "Реала". "Великий акцент робиться на індивідуально-технічні навички, такі як удари по м'ячу, паси, дриблінг. Також приділяється увага командній грі: дітей навчають тактиці і стратегії гри "Реала". Всі тренування відбуваються в інтерактивному форматі. Тренери є не лише професіоналами у футболі, але і хорошими психологами і можуть знайти підхід до кожної дитини", - розповів він.

Групи формуються за віком і навичкам. Для початківців даються ази, а для дітей, які давно займалися футболом, даються більш ґрунтовні знання та навички.

Перші офіційні курси Real Madrid Foundation в Україні відбудуться з 5-9 до 12-16 квітня. У них візьмуть участь від 100 до 200 дітей, іалежно від кількості учасників приїде відповідна кількість тренерів. Стандартна ціна курсів – EUR429. У вартості враховані оригінальні шорти, футболка і гетри фірми Adidas сезону 2017, страховий поліс на випадок травм, а після завершення учасники отримають іменні дипломи.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА