17:18 12.03.2017

Київське "Динамо" програло "Зірці" в чемпіонаті України

Київське "Динамо" програло з рахунком 0:2 "Зірці" з Кропивницького у 21-му турі чемпіонату України з футболу.

Рахунок у матчі ударом зі штрафного на 34-й хвилині відкрив захисник господарів поля Андрій Бацула. А на 71-й хвилині ще один точний удар зі штрафного виконав півзахисник Павло Полегенько.

У разі перемоги "Шахтаря" в останньому матчі туру над "Зорею" відрив між першою і другою командою чемпіонату може збільшитися до 16 очок на користь "гірників".

Як відомо, чемпіонат України, в якому в цьому сезоні беруть участь 12 клубів, проходить за новою системою у два етапи. Перший етап – 2 кола, буде проведено в 22 тури. За його підсумками формуються 2 групи по 6 команд, які 1 квітня почнуть другу частину турніру. При цьому спортивні показники, отримані на першому етапі змагань, зберігаються.

У групі 1 (місця з 1-го по 6-те) визначатиметься чемпіон України та команди-учасниці єврокубків. У групі 2 (місця з 7-го по 12-е) визначаться команди, які залишають прем'єр-лігу (посіли 11 і 12 місця).

ОСТАННЄ

ФК "Металіст" повертається із власності Курченка у держвласність

Федерація важкої атлетики через допінг дискваліфікувала українську команду на рік

Поліція і Нацгвардія забезпечуватимуть порядок в день матчу "Шахтар" - "Карпати" в Харкові

НБА зажадала від гравців стоячи слухати гімн США

Півзахисника Карлоса, який став українцем, викликали в збірну України на матчі відбору ЧС-2018

Мінспорту має намір до 2023 р. реконструювати "Авангард" на сучасний спорткомплекс із готелем і льодовою ареною

Українець-пауерліфтер Василь Пашкевич виборов золоту медаль на Іграх нескорених

Українська збірна завоювала перше "золото" на "Іграх Нескорених"

Українські футбольні фанати закликають Порошенка скасувати продаж квитків на матчі за паспортами

Антидопінговий центр України підтримав заклик колег з інших країн відсторонити Росію від Зимової Олімпіади-2018