15:52 15.03.2017

МЗС рекомендує українцям, які мають намір поїхати до Загреба на футбольний матч, бути уважнішими до законів Хорватії

МЗС рекомендує українцям, які мають намір поїхати до Загреба на футбольний матч, бути уважнішими до законів Хорватії

У Міністерстві закордонних справ України рекомендують українцям, які планують відвідати футбольний матч у Загребі між національними збірними командами України і Хорватії, бути уважними до дотримання місцевого законодавства.

"У зв'язку з проведенням 24 березня 2017 року в м. Загреб відбіркового футбольного матчу Чемпіонату світу між національними збірними командами України та Хорватії очікується прибуття великої кількості українських уболівальників. У зв'язку з цим рекомендуємо громадянам України бути особливо уважними під час відвідування м. Загреб та дотримуватися правил поведінки і законодавства Республіки Хорватія", - йдеться в повідомленні МЗС в соцмережі ВКонтакті.

У зовнішньополітичному відомстві уточнили, що відповідно до норм законодавства Хорватії іноземець під час короткострокового перебування в країні зобов'язаний зареєструвати місце свого проживання протягом двох днів із моменту в'їзду, або в разі зміни місця проживання. Відповідні заяви мають бути подані до відділу поліції за місцем розташування житла (апартаменти, готель тощо), де житиме іноземець.

У МЗС попередили, що порушення режиму реєстрації місця проживання на території Хорватії спричиняє накладання штрафу.

Крім того, дипломати нагадали, що у випадках потрапляння в надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров'ю громадянам України слід невідкладно звертатися на гарячу лінію посольства України в Республіці Хорватія за телефоном +385916051010, e-mail: emb_hr@mfa.gov.ua або на цілодобову гарячу лінію МЗС України + 380442381657, e-mail: cons_or@mfa.gov.ua.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА