11:47 19.04.2017

Команда з Південної Кореї першою прибула в Україну для участі в чемпіонаті світу з хокею

Команда з Південної Кореї першою прибула в Україну для участі в чемпіонаті світу з хокею

Збірна команда Південної Кореї в ніч на середу прибула до міжнародного аеропорту "Бориспіль" для участі в чемпіонаті світу з хокею з шайбою серед чоловіків, це перша команда, що прибула в Україну.

Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, загалом рейсом Париж-Київ прилетіла команда у складі 37 осіб.

Очікується, що в четвер прибудуть команди Австрії, Угорщини, Польщі та Казахстану. Разом із командами мають прибути уповноважені представники Міжнародної федерації хокею та її партнерів й інші акредитовані особи. Крім того, очікується прибуття кількох тисяч уболівальників.

У Держприкордонслужбі зазначили, що пропуск через держкордон учасників чемпіонату здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України в пріоритетному порядку, за технологічними принципами, які застосовувалися під час Євро-2012 та інших спортивних подій. Це передбачає спрощення порядку оформлення офіційних делегацій, організованих груп і гостей чемпіонату, а також роботу в аеропортах інформаційно-контактних пунктів тощо.

В аеропортах пропуск учасників і глядачів чемпіонату почав здійснюватися на пріоритетній основі на окремих коридорах, біля трапа літаків та під час їх руху. Крім того, в автомобільних пунктах пропуску оформлення відбуватиметься на окремих смугах руху.

Чемпіонат світу з хокею із шайбою серед чоловіків відбудеться 22-28 квітня 2017 року в Києві, в Палаці спорту.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА