13:15 19.04.2017

ФІФА зіткнулася з труднощами в пошуках спонсорів для проведення ЧС в РФ

ФІФА зіткнулася з труднощами в пошуках спонсорів для проведення ЧС в РФ

У ФІФА зазнають труднощів з тим, щоб знайти спонсорів чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в РФ, пише в середу британська газета Financial Times.

"ФІФА стикається зі складнощами в тому, щоб встигнути знайти спонсорів світової першості, яка пройде в наступному році в РФ. Міжнародні та російські компанії побоюються високих фінансових витрат і репутаційних ризиків, пов'язаних з участю в одному з найпопулярніших спортивних заходів", - зазначає видання.

У статті підкреслюється, що після проведення чемпіонату світу 2014 року ФІФА позбулася кількох великих спонсорів цього турніру, в тому числі компанії Sony.

У тому, що стосується першості 2018 року, то у ФІФА є список з 10 компаній, які висловили готовність стати спонсорами турніру. При цьому перед Чемпіонатом світу 2014 року в Бразилії таких компаній було 20, нагадує Financial Times.

"Ці проблеми виникли в той час, як ФІФА намагається відновитися після корупційного скандалу, а Росія стикається з іміджевими проблемами ...", - наголошується в статті.

Відзначається, що найповільніше вирішується питання з російськими спонсорами.

Разом з тим, як підкреслює газета, в ФІФА заявили, що планують оголосити про додаткові комерційні угоди "в найближчі тижні, місяці і безпосередньо перед чемпіонатом світу".

Чемпіонат світу 2018 року пройде з 14 червня по 15 липня.

За матеріалами: interfax.ru

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА