11:58 24.04.2017

Досягнення українських героїв на Іграх нескорених стануть прикладом для кожного - Порошенко

Досягнення українських героїв на Іграх нескорених стануть прикладом для кожного - Порошенко

Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистостях із нагоди завершення національного відбору учасників української команди Invictus Games, які відбудуться наприкінці вересня в Канаді.

"Як президент і Верховний головнокомандувач від імені народу України і перед усіма українцями, які зараз дивляться нас, я щиро дякую вам, дорогі воїни, за ваш жертовний внесок в захист Батьківщини", - сказав президент, звертаючись до військовослужбовців-учасників ігор під час урочистостей у Києві в неділю.

Він зазначив, що зусиллями українських військових країна захистить свій суверенітет і поверне окупований Донбас і Крим.

"Я глибоко переконаний, що здобутки наших героїв стануть для людей з обмеженими можливостями поштовхом для здолання перепон і впевненості в своїх силах. Вони будуть прикладом для кожного українця", - сказав П.Порошенко.

Він також висловився за важливість створення центру психологічної реабілітації українських військовослужбовців і додав, що в цьому напрямі Україні вже допомагає НАТО.

"Ми спільно з трастовими фондами НАТО разом розробляємо програми реабілітації українських воїнів, у тому числі психологічної реабілітації", - сказав президент.

Ігри нескорених (англ. Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців і ветеранів, які дістали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку, засновані британським принцом Гаррі.

Перші ігри відбулися в 2014 році в Лондоні і стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки непохитною є їхня воля до життя. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили ігри в Орландо, а вже 2017 військові-спортсмени втретє зустрінуться в Торонто.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА