12:46 20.05.2017

На виборах президента ФФУ буде тільки один кандидат – нинішній глава Павелко

На виборах президента ФФУ буде тільки один кандидат – нинішній глава Павелко

Єдиним кандидатом на посаду президента Федерації футболу України на виборах, які відбудуться 16 червня на конгресі ФФУ, є її нинішній глава, народний депутат (фракція "Блок Петра Порошенка") Андрій Павелко.

20 травня комісія федерації з її реорганізації (у зв'язку з новими вимогами податкового законодавства, до 1 липня громадським організаціям необхідно перереєструвати свої статути) підбила підсумки висунення делегатів для участі в Конгресі 16 червня і завершила процедуру висунення кандидатів на посаду президента ФФУ.

"Згідно з рішенням комісії, члени ФФУ (в кількості 45) для участі в майбутніх виборах президента федерації висунули одну кандидатуру - чинного керівника організації Павелка Андрія Васильовича. Крім того, члени комісії прийняли заяву від Андрія Павелка про згоду на участь у виборах", - повідомляє прес-служба ФФУ.

Нинішній президент ФФУ А.Павелко був обраний на цю посаду на виборах 6 березня 2015 року, після того, як попередній керівник федерації Анатолій Коньков залишив її в січні 2015 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА