11:57 28.05.2017

"Дніпро" вилетів з української Прем'єр-ліги

1 хв читати

Футбольний клуб "Дніпро" залишає вищий дивізіон чемпіонату країни з футболу – Прем'єр-лігу – вперше в історії незалежної України.

У передостанньому 31-му турі національної першості команда "Дніпро" програла в Полтаві "Ворсклі" з рахунком 0:1. Водночас львівські "Карпати" з таким самим рахунком обіграли Луцьку "Волинь".

Після цих матчів відрив "Карпат" від "Дніпра" збільшився до 5 очок за тур до кінця чемпіонату. Тому "Дніпро" в результаті фінішує на передостанньому 11-му місці в турнірній таблиці.

До такої ситуації, крім результатів команди, призвели також три зняття з "Дніпра" загалом 15 очок за рішенням дисциплінарних органів Федерації футболу України та ФІФА за борги клубу перед колишніми футболістами, тренерами або їхніми агентами.

Як відомо, президентом і власником ФК "Дніпро" є бізнесмен Ігор Коломойський.

Чемпіонат України, в якому наразі беруть участь 12 клубів, в цьому сезоні проходить за новою системою у два етапи. Перший етап пройшов у 2 кола, було проведено 22 тури. За його підсумками були сформовані 2 групи по 6 команд. У групі 1 (місця з 1-го по 6-те) визначався чемпіон України та команди-учасниці єврокубків. У групі 2 (місця з 7-го по 12-те) визначалися команди, які залишать Прем'єр-лігу (посіли 11 і 12 місця). При цьому спортивні показники, отримані на першому етапі змагань, зберігалися.

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх