11:26 16.06.2017

Президент ФФУ не вбачає перешкод для проведення футбольних матчів у Маріуполі

Президент ФФУ не вбачає перешкод для проведення футбольних матчів у Маріуполі

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко вважає, що у низки українських клубів немає підстав відмовлятися приїжджати на матчі чемпіонату України до Маріуполя, де виступає перейменований днями на "Маріуполь" "Іллічівець", що пробився з Першої ліги в Прем'єр-лігу.

Коментуючи позицію київського "Динамо" і львівських "Карпат", які поставили під сумнів можливість проведення матчів у Маріуполі з огляду на відсутність гарантій безпеки, він зазначив, що місцева влада і поліція вже надали всі необхідні гарантії.

"Увесь останній рік у Маріуполі грали клуби Першої ліги з усієї країни - від Стрия до Краматорська, від Києва до Миколаєва. Більше того, в травні 2016 року в Маріуполі грала друга команда одного з клубів, який тоді не боявся терористів, а зараз боїться, і його клубний автобус також без проблем доїхав в обидві сторони. Це абсолютно штучно створена проблема. Я закликаю клуби ще раз переглянути всі гарантії безпеки, які їм уже надано, і прийняти єдине правильне рішення - відповідно до розкладу матчів приїхати до Маріуполя і подарувати місту свято футболу", - наводить його слова в п'ятницю прес-служба ФФУ.

А.Павелко також зазначив, що терористична загроза нині існує у всьому світі й у будь-якому місті України. "ФФУ не компетентна гарантувати безпеку учасників і глядачів, її гарантують відповідні силові органи. Це питання дотримання порядку: є гарантії безпеки, є регламент змагань - потрібно його дотримуватися. А в разі повідомлень про потенційну загрозу, будь-яку подію обов'язково скасують, чи то футбольний поєдинок, чи то концерт", - пояснив він.

Президент ФФУ наголосив, що українські військові гинули заради миру, який зараз є в Маріуполі. "Футбол - це ознака мирного життя. Ми маємо підтримати жителів міста, на їхню долю останніми роками випало багато труднощів. Днями в Краматорську розмовляв із нашими бійцями, серед них багато прихильників футболу - вони обурені тим, що дехто відмовляється грати в Маріуполі", - сказав він.

А.Павелко зазначив, що переважна більшість клубів не висловила жодних сумнівів про те, щоб їхати до Маріуполя. "Але якщо хтось занадто хвилюється про особисту безпеку - я готовий розділити ризики і поїхати автобусом разом. Якщо потрібно переконати когось власним прикладом, я це, безумовно, зроблю, від своїх слів ніколи не відмовляюся", - наголосив він.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА