08:54 27.07.2017

"Манчестер Сіті" розгромив "Реал" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів

2 хв читати

"Ювентус" виграв у ПСЖ, а "Барселона" взяла верх над МЮ

Англійський ФК "Манчестер Сіті" домігся великої перемоги над іспанським "Реалом" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів.

Зустріч, що пройшла в США в ніч на четвер за київським часом, завершилася з рахунком 4:1 на користь англійського клубу.

Всі голи відбулися у другому таймі. По голу в складі "Манчестер Сіті" провели Ніколас Отаменді (52-а хвилина), Рахім Стерлінг (59), Джон Стоунс (67) і Браим Діас (82). На 90-й хвилині "Реалу" - чинному переможцю Ліги чемпіонів - все ж вдалося вразити ворота суперника. Це зробив Оскар Арнаіс.

Раніше в цю ніч пройшли ще два матчі в рамках турніру. Так, італійський "Ювентус" переміг (гра відбулася також в США) французьку команду "Парі Сен-Жермен" - 3:2. Два голи у складі італійців, включаючи вирішальний, з пенальті, під кінець матчу провів Клаудіо Маркізіо, ще один гол - на рахунку Гонсало Ігуаїна. У ПСЖ відзначилися Гонсалу Гуедеш і Хав'єр Пасторе.

В іншому матчі іспанська "Барселона" в США обіграла англійський клуб "Манчестер Юнайтед" - 1:0. Перемогу "Барселоні" приніс гол Неймара.

Міжнародний кубок чемпіонів - традиційний товариський турнір, який щорічно проходить з 2013 року. У ньому беруть участь провідні футбольні клуби Європи, щоправда, матчі турніру, як правило, проходять за межами континенту. На цей раз ігри приймають США, Китай і Сінгапур, в турнірі беруть участь 15 команд.

Регламент турніру не передбачає нічийних результатів, але якщо основний час матчу все ж не виявив переможця, учасники зустрічі одразу приступають до серії пенальті. При цьому команда, що виграла в серії, отримує 2 очки, а її суперник - 1 бал.

Крім того, командам по ходу матчу дозволяється зробити куди більше замін ніж (три заміни) в офіційних турнірах.

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт