22:39 17.10.2017

Збірна України (U-16) з футболу зіграла внічию з командою Італії

Юнацька збірна України з футболу (2002 року народження) зіграла внічию зі своїми однолітками з італійської збірної в рамках навчально-тренувального збору, розпочатого минулого тижня.

Команда Володимира Єзерського відкрила рахунок уже на четвертій хвилині зустрічі, коли після розіграшу кутового відзначився капітан команди Костянтин Вівчаренко . Але зберегти перевагу над суперником надовго не вдалося. На 27-й хвилині футболіст італійської збірної Карло Кавалло зрівняв рахунок.

Надальше по ходу зустрічі українська команда гостро атакувала і виглядала більш впевненою, ніж суперники, але змінити рахунок забитих м'ячів не вдалося.

ОСТАННЄ

CAS позбавив росіян Крушельницького та Бризгалову олімпійських медалей

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Ромою" з рахунком 2:1 в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

Україна стала сьомою у змішаній біатлонній естафеті на Олімпіаді

Мінспорту розпорядився виплатити олімпійському чемпіону з фристайлу Абраменку держнагорду в сумі $125 тис.

Гравця збірної Словенії з хокею Егліча відсторонено від ОІ через допінг

Спортивний арбітраж залишив у силі рішення ФФУ про технічну поразку для "Динамо" за неявку на матч у Маріуполі