15:50 14.11.2017

Сумоїст Харумафудзі відправив до лікарні колегу ударом пляшки по голові

 Монгольський сумоїст Харумафудзі, володар найвищого титулу борця професійного сумо йокодзуна, зізнався в нападі на свого колегу і співвітчизника - сумоїста Таканоїву, повідомляє у вівторок агентство "Дзідзо".

"Я приношу глибокі вибачення за незручності, завдані Таканоїві, його школі, Японської Асоціації Сумо (ЯАС)", - заявив Харумафудзі (справжнє ім'я - Давааняміну Бямбадоржу).

Ще до будь-яких публічних заяв з цього питання борець подав документи про вихід із поточного турніру. Асоціація сумо проводить розслідування інциденту.

ЯАС оголосила напередодні, що сумоїст Таканоїва (справжнє ім'я - Адіягійн Баасандорж), що має нижчий титул, ніж Харумафудзі, був госпіталізований зі струсом мозку і переломом основи черепа, через що не зможе узяти участь у турнірі.

Під час святкового заходу для монгольських сумоїстів Харумафудзі, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, розлютився на свого колегу і вдарив його пивною пляшкою по голові.

Оскільки йокодзуна є найвищим і дуже важливим званням у професійному сумо, ЯАС може тимчасово або назавжди дискваліфікувати монгольського борця за цей інцидент.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА