19:02 26.11.2017

Олександрія розгромила Карпати

1 хв читати

Карпати знову програли у футбол. У 17 турі УПЛ львів’яни поступилися Олександрії – 0:3.

Після перемоги над Шахтарем Олександрія грала вдома проти Карпат, які нещодавно змінили головного тренера. Перший тайм закінчився без голів та без небезпечних моментів. Напівмоменти мали Старенький (Олександрія) та Карраскаль (Карпати).

Другий тайм суперники розпочали значно активніше. На 57 хвилині Швед замінив травмованого центрального захисника Перейру, і після цього оборона Карпат розсипалася зовсім. Спочатку Полярус добив сферу в сітку після сейву Підківки. Далі непорозуміння між Мірошниченком та Сеницею вартувало львів’янам другого пропущеного голу. На 78 хвилині Сениця хотів віддати передачу на воротаря, але зробив це дуже невдало – Пономар пас перехопив та добив "левів" – 3:0.

Команда Шарана з 18 очками залишається на 8 місці. Львів’яни – одинадцяті. Згодом Карпати зіграють проти Олімпіка, а Олександрія вирушить до Полтави.

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний