18:37 05.02.2018

МОК відмовився допустити 15 оправданих російських до Олімпіади-2018

МОК відмовився допустити 15 оправданих російських до Олімпіади-2018

Міжнародний олімпійський комітет не запросив на зимові Олімпійські ігри в Пхьончхані 15 російських спортсменів, виправданих спортивним арбітражним судом. Рішення ухвалено після зборів спеціальної групи, що розглянули справи виправданих атлетів.

У списку з 15 осіб значаться 13 спортсменів і два тренери. Серед них: скелетоністи Олександр Третьяков, Олена Нікітіна, Марія Орлова, лижники Олександр Лєгков, Євген Бєлов, Максим Вилегжанін, Олександр Безсмертних, Євгенія Шаповалова, Наталія Матвєєва, ковзанярі Ольга Фаткуліна, Олександр Румянцев, Артем Кузнєцов, саночники Тетяна Іванова та Альберт Демченко і скелетоніст Сергій Чудінов.

Олімпійський комітет Росії подав список виправданих спортсменів до Міжнародного олімпійського комітету із проханням розглянути питання їх запрошення до Пхьончхана. Група членів МОК, яка розглядала питання про запрошення, одноголосно рекомендувала відмовити виправданим атлетам. Вона зазначила, що повну аргументацію рішення CAS не оприлюднено. Чиновники наголошують, що їхню роль не встановлюють факти порушення антидопінгових законів, а підтверджують чистоту спортсменів для запрошення на Ігри. У заяві комітету затверджується, що справу кожного спортсмена розглядали окремо та анонімно.

Члени комісії встановили, що в справі спортсменів є питання, які з різних причин не могла розслідувати комісія Освальда. Ці питання викликали підозру в чистоті спортсменів і слугували причиною відмови в запрошенні на Ігри.

Зимові Олімпійські ігри відбудуться в південнокорейському Пхьончхані з 9 до 25 лютого.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА