08:36 24.02.2018

Норвежці встановили рекорд за кількістю медалей на зимових Олімпіадах

2 хв читати

Норвезькі спортсмени в суботу вранці завоювали 38-у медаль на Олімпійських іграх в Пхьончхані. Це - новий кращий результат в історії зимових Олімпіад

Рекордну медаль Норвегії принесла команда з гірськолижного спорту. У командних змаганнях норвежці завоювали бронзу, перемігши в матчі за третє місце Францію. Золоті медалі в цій дисципліні виграли швейцарські гірськолижники, срібло завоювали австрійці.

Станом на ранок 24 лютого норвезькі спортсмени лідирують в неофіційному загальнокомандному заліку з 38 медалями: 13 золотих, 14 срібних і 11 бронзових. Попередній рекорд належав американській збірній. На Олімпійських іграх у Ванкувері спортсмени з США завоювали 37 медалей.

Найбільше медалей у складі норвезької збірної виграли лижники. У лижних гонках збірна Норвегії завоювала 6 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі. Триразовим олімпійським чемпіоном в Пхьончхані став 21-річний Йоханнес Клебо. Він також встановив новий рекорд, ставши наймолодшим олімпійським чемпіоном в лижних гонках.

На Олімпійських іграх в Сочі збірна Норвегії посіла друге місце в неофіційному командному заліку. Тоді норвежці завоювали 26 медалей, 11 з яких були золотими.

Друге місце в медальному заліку Олімпійських ігор 2018 року займає Німеччина, якій також 13 золотих медалей. Російські спортсмени в Пхенчхан завоювали 14 медалей: 1 золота, 5 срібних і 8 бронзових. Міжнародний олімпійський комітет відсторонив від участі багатьох російських призерів сочинської Олімпіади через порушення антидопінгових правил, тому в Пхенчхан російська збірна представлена ​​в неповному складі.

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі