07:16 04.07.2021

Англія вийшла в півфінал Євро-2020, перемігши команду України з рахунком 4:0

1 хв читати

Збірна Англії з футболу в суботу ввечері перемогла команду України з рахунком 4:0 у матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

Англія відкрила рахунок у першому таймі матчу з Україною. Перший гол забив нападник збірної Англії Гарі Кейн, який з близької дистанції переграв Георгія Бущана і вразив ворота українців на 4-й хвилині.

На 18-й хвилині Роман Яремчук перехопив невдалу передачу Кайла Вокера в центрі поля, добіг до штрафної і пробив метрів з 10, однак переграти англійської голкіпера не вдалося.

На 35-й хвилині через травму Сергія Кривцова його замінив Віктор Циганков.

Британець Люк Шоу на 42-й хвилині перехопив м'яч у штрафної, змістився до лицьової і скинув під удар Джейдона Санчо, однак Бущан парирував.

На початку другого тайму Джеймі Магвайр забив другий гол у ворота збірної України. Потім Кейн також забив третій гол у ворота українців.

Четвертий м'яч Джордана Гендерсона пропускають українці на 22-й хвилині гри.

Гра проходила в Римі і завершилася з результатом 4:0.

Півфінал відбудеться 7 липня в Лондоні. Фінал чемпіонату Європи відбудеться 11 липня на лондонському стадіоні "Уемблі". Суперником англійців у півфіналі стане Данія, яка раніше в суботу в Баку переграла збірну Чехії.

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі